نماینده ولی فقیه در استان مازندران:

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی تحرک تازه‌ای در فعالیت جریان انقلابی در استان مازندران ایجاد کند

نماینده ولی فقیه در استان مازندران، گفت: جمعیت ایثارگران انقلاب تحرک تازه‌ای در فعالیت جریان‌های انقلابی در استان مازندران ایجاد کنند و از ظرفیت موجود استفاده مناسب ببرند.
به گزارش تیرنگ نیوز، آیت‌الله محمد باقر لائینی در دیدار با اعضاءجدید شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی مازندران در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما مبتنی بر ناسازگاری با استکبار و دفاع از مظلوم شکل گرفته است و این موضوع ریشه در دین مبین اسلام دارد.
وی با اعلام اینکه یکی از اهداف انقلاب اسلامی قطع وابستگی اقتصادی به دیگر کشورها است، تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم که نیازمندی‌های اقتصادی و اجتماعی کشور خویش را تامین کنیم و روی پای خود بایستیم و از همه ظرفیت‌ها برای تقویت بنیه اقتصادی کشور استفاده کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان مازندران خاطر نشان کرد: اسلام نیز بر تقویت بنیه اقتصادی مسلمانان تاکید داشت، برنامه‌های اقتصادی اسلام بسیار جامع وکارآمد است و به صورت کلی مبانی اسلامی در همه حوزه‌ها تعریف خاص و مشخص دارد.
وی با اشاره به کامل بودن دین اسلام، گفت: عده‌ای در تلاش هستند تا دین اسلام را تنها برای تنها برای برپایی حکومت معرفی کنند و اعلام می‌کند که با اسلام و مبانی اسلامی نمی‌توان حکومت تشکیل دارد، این در حالی است که اسلام دین کاملی است و دغدغه اسلام حکومت عدل الهی است.
نماینده ولی فقیه در استان مازندران خاطر نشان کرد: این افراد وقتی نمی‌توانند با اصول اسلام کنار بیایند و نمی‌توانند خودشان را تغییر دهند به دنبال تغییر قانون اساسی هستند و عده‌ای تحت عنوان شعار اصلاح به دنبال تغییر اصول و مبانی اسلام هستند و به دنبال کمرنگ کردن اسلام و تاثیر ولایت فقیه در کشور هستند.
وی اضافه کرد: حفظ اصول به معنای این نیست که ما نیاز به اصلاح نداریم باید خبط و خطاها را اصلاح کنیم اما این به معنای از بین بردن اصول نیست.
امام جمعه مرکز استان مازندران، ادامه داد: اینکه اصول باید حفظ شود به اصلاح هم نیاز است را همه قبول دارند اما برخی می خواهند از طریق اصلاح ضربه به اصول بزنند که این غلط است.
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اعلام اینکه تقویت بنیه اقتصادی و تکیه به توانمندی‌های خودمان یکی از اولویت‌های اساسی در کشور است، افزود: با تکیه بر اقتصاد دروان زا باید صادرات محصولات کشور تقویت شده و واردات در جهت توانمند سازی اقتصادی کشور شکل بگیرد.
وی در ادامه با اشاره به اقتداری که سردار سلیمانی برای کشور و مسلمانان جهان رقم زدن، گفت: سردار سلیمانی وجودشان یکپارچه اعتقاد و ایمان بود ما به افرادی مانند ایشان نیازمندیم.
آیت الله لائینی از خطاب به دبیر و اعضای شورای مرکزی جمعیت انقلاب اسلامی گفت: شما نخبگان مومن و انقلابی را جمع کنید و نخبگان غیر مومن غیر انقلابی را نیز پای کار آورده و از آنان نیروی انقلابی و مومن بسازید.

آیت‌الله لائینی ادامه داد: کاری کنید کار شما در حوزه رفتار فرهنگی و سیاسی تاثیرگذار باشد و موجب بصیرت افزایی جامعه شود که در جهت رسیدن به اهداف ابزار رسانه‌ای خودتان را تقویت کند و ارتباط گیری مناسبی داشته باشید.
در ابتدای این نشست دکتر صالح سوادکوهی، دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی مازندران ضمن عرض تعزیت ایام سوگواری شهادت مظلومانه حضرت زهرا (سلام الله علیها) و بیان سوابق جمعیت در کشور و استان، جمعیت ایثارگران را تشکیلاتی نخبگانی دانسته، اهداف و برنامه های جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی را تشریح کرد.