نماینده ولی فقیه در استان مازندران:

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب پیگیر شعارهای نمایندگان باشند

 نماینده ولی فقیه در استان مازندران با تاکید بر اجرایی شدن وعده‌های نمایندگان مجلس از سوی آنان، گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب پیگیر شعارهای نمایندگان باشند.

به گزارش تسنیم ، آیت الله محمد باقر محمدی لائینی  در دیدار اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران، اظهار داشت : حزب ما حزب‌الله بوده که بر اساس ایمان به خدا، رسول‌الله و ولایت‌مداری شکل گرفته و قطعا رستگاری عاقبت کار ما خواهد بود.

وی با بیان اینکه هر حزبی باید چهار نکته اصلی را مدنظر قرار دهد، افزود: نکته نخست حفظ نیروها، از نظر سلامت معنوی و اخلاقی و دینی است تا یک روزی بی تفاوت نبوده و دنبال دنیاطلبی نباشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: انتظار زیادی از نمایندگان انقلابی داریم و باید سالم بمانند، چون فقط آبروی آنها نیست بلکه آبروی نیروهای انقلابی در میان است.

لائینی با اشاره به اینکه باید نقد درون گروهی داشته باشید تا نمایندگان دچار اشتباهات نشوند، یادآور شد: موضوع دومی گه احزاب باید به آن توجه داشته باشند  حفظ وحدت است. معمولا در زمان اقلیت وحدت ایجاد می‌شود و هنگام اکثریت و‌ پیروزی این انسجام آنچنان دیده نمی‌شود.این نشان می‌دهد که وحدت اولیه الهی نبوده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران، وجود ولایت را نعمتی برای وحدت نیروهای انقلابی دانست و تصریح کرد: ‌مردم مازندران ولایتمدار هستند و حول این محور متحد هستند.

لائینی، دیگر موضوع توجه احزاب را پیگیری و عملیاتی کردن  اهداف و شعارها دانست و گفت: نمایندگان انقلابی شعارهایی دادند و نباید فقط خود آنها پاسخگو باشند. شورایی که این نمایندگان را به مردم معرفی کردند باید پیگیر اجرایی شدن و اطلاع رسانی به مردم باشند.نماینده ولی فقیه در مازندران نکته چهارم را حفظ اکثریت هر حزبی از دیگر وظایف احزاب برشمرد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران نیز با بیان اینکه فصل الخطاب فعالیت این شورا در استان، نماینده رهبری است، افزود: نیروهای انقلاب در استان با محوریت نماینده ولی فقیه حرکت می‌کنند تا بتوانند به اهدافی که مقام معظم رهبری برای انقلاب اسلامی تعیین فرمودند، برسند.

شکرالله رضازاده شرمه افزود: مقام معظم رهبری این‌ مجلس را مجلس انقلابی نامیدند، بنابراین صفتی که رهبری برای مجلس در نظر گرفتند، باید صیانت شود. بخشی از صیانت از سوی‌شورا و بخشی از سوی خود نمایندگان باید انجام شود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه هیئت رئیسه این شورا با انتخابات درون حزبی تعیین می‌شود، تصریح کرد: به دنبال ایجاد فضای وحدت و همدلی نیروهای انقلابی هستیم تا افرادی که دل در گرو انقلاب دارند بتوانند به وظایف خود در این حوزه عمل کنند.

رئیس شورای نیروهای انقلاب اسلامی مازندران نیز گفت: با چنگ‌ و دندان از انقلاب اسلامی و خون شهدا حفاظت می‌کنیم. حجت‌الاسلام نصیرالدین یعقوبی با اشاره به اینکه مردم انتخاب خوبی در انتخابات مجلس شورای اسلامی داشتند، خاطرنشان کرد: امیدواریم در انتخابات آینده نیز مردم به یک انتخاب اصلح برسند.

وی افزود : وظیفه ما صیانت از انقلاب اسلامی است و اما کسانی که ادعای انقلابی‌گری دارند باید منسجم باشند و احساس مسئولیت کنند. رئیس شورای نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با اشاره به اینکه بی تفاوتی و بی مسولیتی سبب پیروزی دشمن می‌شود، گفت: براساس فرمایش مقام معظم رهبری اگر در صحنه نباشیم حتما شکست می‌خوریم. این در صحنه بودن باید حول محور ولایت باشد که در استان نماینده ولی فقیه این‌حکم را برای شورا دارد.