خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی با نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار کردند.

آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار با پدر و مادر شهید حججی در ساری اظهار کرد: شهیدان مدافع حرم، پیشتازان مبارزه با مزدوران آمریکا در منطقه و خون مقدس آنان بهای ایستادگی ملت بزرگ ایران در پای پرچم ولایت و ائمه معصومین است.

وی با ابراز همدردی خانواده مقاوم شهید مظلوم مدافع حرم شهید محسن حججی، افزود: اقتدار و استقامت شهید محسن حججی در لحظه شهادت، یادآور سلحشوری شهدای عصر عاشوراست.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه باید قدردان خون شهدای انقلاب و اسلام باشیم، تصریح کرد: امیدواریم خداوند ما را ادامه دهنده راه شهدا قرار دهد.

این مسؤول ادامه داد: همان‌‌گونه که فاجعه کربلا و شهادت مظلومانه خون سیدالشهدا و یاران باوفایش اسلام را بیمه و قلوب احرار و آزادگان جهان را در طول تاریخ تسخیر کرد، رزم بی‌امان و شهادت مظلومانه مدافعان حرم در سرزمین‌های غربت برگ‌های زرین دیگری بر تاریخ خونبار و پر رمز و راز شیعه خواهد افزود.

طبرسی با اعلام اینکه گروهک‌های تکفیری داعش با ادعای مسلمانی در سوریه به نسل‌کشی و مسلمان کشی می‌پردازند و درصدد نابودی اسلام و جامعه مسلمان هستند، خاطرنشان کرد: مبارزه ما مبارزه با زیاده‌خواهی آمریکا و نوکران آنان مانند داعش است و همچنان ادامه دارد.

وی گفت: شهید حججی یک نماد، شخصیت و امتیاز بزرگ و فداکاری است که ایثار وی بی سابقه بود و تمام دنیا را تحت تاثیر قرار داد.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: تمثال این شهید بزرگوار در تمام نقاط ایران است که خلوص و شهادت این جوان معجزه بود و باید این فداکاری را در جامعه نهادینه کنیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه دفاع مقدس و اسلام ناب محمدی از ارزش‌های ایران اسلامی به شمار می‌رود و هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند این ارزش‌ها را نابود یا کمرنگ کنند، افزود: ایثار خانواده‌های شهدا قابل جبران نیست که یک فضیلتی برای جامعه ماست و باید قدردان باشیم.

طبرسی تصریح کرد: با اقداماتی که داعش‌ها انجام دادند و شکست‌های پی‌درپی آنان در منطقه این اقدامات نتیجه معکوس نشان داده و مظلومیت و حقانیت اسلام بر همگان آشکار شده است.