در ادامه تولید فیلم مستند «آیت الله کوهستانی » صورت گرفت

دیدار رییس حوزه هنری مازندران با نوه آیت الله کوهستانی و بازدید از حوزه علمیه کوهستان با حضور «مهدی زمانپور کیاسری» کارگردان سینمای مستند
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران، مهدی معصومی گرجی رییس این مرکز در دیداری که ظهر روز چهارشنبه 28 آبان سال جاری صورت گرفت، همراه با «مهدی زمانپور کیاسری» در روستای کوهستان شهرستان بهشهر حاضر شد و پس از بازدید مکانهای مرتبط با زندگی و درس و بحث آیت الله کوهستانی، از نوه آن عالم نامدار خواست تا در مرحله پژوهش و پیش تولید فیلم به همکاری با تیم فیلمساز بپردازد.
وی دغدغه خود در تولید این کار هنری را بازتاب فضای معنوی زندگی آیت الله کوهستانی برشمرد و تاکید کرد که انتظار می رود این اثر هنری آیینه تمام نمای شخصیت آن مرد راه معرفت و انسانیت باشد.

مهدی زمانپور کیاسری که با ساخت فیلمهایی همچون «مش اسماعیل» «پاپلی» «آسک» « راه دل» و… در صحنه های مختلف بین المللی داخل و خارج از کشور حضور موفقی داشته، در حاشیه این دیدار گفت: تولید مستند همواره باید به گونه ای باشد که بتواند با تاثیر در زندگی بیننده تغییر مسیری در جریان روزمره وی ایجاد کند.

 

همچنین در آستانه هفته بسیج، رییس حوزه هنری مازندران با همراهی تنی چند از هنرمندان با خانواده شهیدان «علی حسین و محمد رضا عامری» از شهدای دوران دفاع مقدس و شهید «عباس معصومی» (از کادر نیروی انتظامی که چندی پیش در جریان درگیری با اشرار در میرجاوه به شهادت رسید) دیدار و گفتگو کرد.
وی در حاشیه این دیدار گفت: وظیفه ما علاوه بر یادآوری نام و نشان شهدا، دیدار با خانواده های معزز آنان است تا همگان بدانند که هرگز ثمره تربیتی این پدران و مادران گرامی فراموش نخواهد شد.