سردار بابایی در دیدار با نماینده ولی فقیه استان:

سپاه پاسداران در چله دوم انقلاب پیگیر هشت فرمان رهبر معظم انقلاب است

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج،و با یادآوری دیدار فرماندهان سپاه با فرماندهی معظم کل قوا گفت:سپاه انقلاب اسلامی در چهل سال دوم انقلاب پیگیر هشت فرمان ابلاغ شده معظم له به سپاه است.
در آستانه میلاد پرخیر و برکت رسول مهربانی ها حضرت محمد مصطفی(ص) و میلاد سبط نبی مکرم اسلام امام جعفر صادق(ع) و نیزدر آستانه چهلمین سالگرد تاسیس بسیج مستضعفین ، سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا و اعضای ستاد گرامیداشت هفته بسیج ،پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام و المسلمین محمدباقرمحمدی لائینی نماینده ولی فقیه جدید در استان دیدار کردند.

سردار بابایی در این دیدار ضمن تبریک هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبراعظم(ص) و امام جعفرصادق(ع)،با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج، با یادآوری دیدار فرماندهان سپاه با فرماندهی معظم کل قوا گفت:سپاه انقلاب اسلامی در چهل سال دوم انقلاب پیگیر هشت فرمان ابلاغ شده معظم له به سپاه است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اعلام هشت فرمان امام خامنه ای به سپاه افزود:حفظ آماده به کار بودن در مواجه با حوادث بزرگ ، داشتن نگاه فرامرزی بسیج ، ارزیابی واقعی در برابر دشمن، هم افزایی و همکاری با همه اجزای تشکیل دهنده نظام اسلامی،مردمی بودن، مردم دوستی و مردم پذیری، اجتناب از فخر فروشی و اشرافی گری که خلاف رفتار مردمی است ،سرلوحه قرار دادن کار جهادی در همه امورات،نباید گذاشت سپاه پیر و محافظه کار شود و نیز توکل و توسل و دعا و انس انس با قرآن و اهل بیت(ع) و اجتناب خود و خانواده از گناه از دستورات رهبر معظم انقلاب به سپاه بود.

سردار بابایی در ادامه با بیان اینکه مسیری که در چله دوم انقلاب امام خامنه ای برای سپاه ترسیم کردند، با انتصاب نماینده ولی فقیه در استان هم رقم خورده است، خاطر نشان کرد: قطعا سپاه بعنوان بازوان ولی فقیه در خدمت نماینده ولی فقیه جدید می باشد و آنچه که بایسته و شایسته است را بعنوان سرباز حضرت آقا برای نماینده ولی فقیه انجام میدهد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به حکم انتصاب نماینده ولی فقیه در استان که به موضوع جوان ، جبهه جوانان و حمایت جریان انقلابی گری ، تصریح کرد:‌دراین حکم حمایت از جریان انقلابی برجسته شده است و با توجه به اینکه وظیفه سپاه انقلابی و انقلابی گری می باشد، لذا با شناختی که از نماینده ولی فقیه داریم،درهمه مسائل از شفافیت خوبی برخوردار بوده و در مسیر انقلاب و در خط مقتدا امام خامنه ای می باشد.

سردار بابایی در پایان با بیان اینکه اعضای ستادی سپاه کربلا بعنوان نمایندگان خانواده بزرگ سپاه در استان ولایت مدار و شهیدپرور و عالم پرور با نماینده ولی فقیه بیعت می کنند، تاکید کرد:ان شاء الله در عرصه های مختلف انقلاب منسجم و خوب پیش برویم.