شهردار ساری در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مطرح کرد:

شهرداری ساری از برنامه‌های اجتماعی و ورزشی حمایت می‎کند

عباس رجبی شهردار ساری در دیدار با حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: از برنامه‌های اجتماعی و ورزشی که موجب ارتقای نشاط و سلامت جوانان می‌شود؛ حمایت می‌کنم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری در دیدار با حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران که با حضور باقریان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری، مرادی رییس اداره حراست، امیر خانلو رییس دفتر شهردار و مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری برگزار شد، ضمن یادآوری اینکه کُهن شهر ساری پرچم‌داران زیادی را در سطح ملی داشته است؛ بر توسعه ورزش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه تأکید کرد و گفت: گسترش فضاهای ورزشی و سوق دادن افراد به سمت ورزش، شادابی و نشاط را به ارمغان می‌آورد.

وی حضور رنگرز را در مسند اداره کل ورزش و جوانان استان با توجه به تجربیات او در حوزه ورزش به فال نیک گرفت و افزود: شهرداری ساری همواره سعی در حمایت از جوانان و ورزش دوستان داشته و بر این اساس از برنامه‌های این اداره کل که موجب ارتقای سلامت و نشاط شهروندان می‌شود، حمایت می کند.

شهرداری ساری با یادآوری اینکه سالن‌های ورزشی شهرداری استاندارد است و آمادگی داریم تا برای مسابقات در اختیار ورزشکاران قرار دهیم، گفت: امیدواریم در آینده‌ی نزدیک شاهد تحولی نو در حوزه ورزش باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در ادامه از حُسن توجه شهردار ساری نسبت به جامعه ورزشی و ارتقای سلامت جوانان در حوزه‌های مختلف قدردانی کرد و خواستار همکاری بیشتر شهرداری ساری با اداره کل ورزش  وجوانان مازندران شد.