دیدار مردمی رئیس کل دادگستری مازندران

عکاس (دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

برررسی مشکلات 92 نفرازمراجعان دردیدار مردمی رئیس کل دادگستری مازندران

رئیس کل دادگستری مازندران و معاونین وی در دیدارمردمی امروز به مشکلات 92 نفر ازمراجعان رسیدگی ودستورات لازم را صادرکردند.
به گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران،حجت الاسلام والمسلمین اکبری درحاشیه دیدارمردمی امروز اظهارداشت: در ارتباط چهره به چهره، جلب رضایت ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، شناخت و رفع فوری برخی از مشکلات مراجعین و پاسخگویی صریح و شفاف از مباحثی است که باید مد نظر قرار دهیم و بدست آوردن رضایت مندی مردم باید هدف نهایی ماباشد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: ارتباط مردم با مسئولین در تصمیم سازی‌های قضایی درجهت رفع مشکلات قضایی اثر بخش بوده و نقش بسزایی در ارتقاء رضایتمندی مردم خواهدداشت.

شایات ذکراست؛ جلسات دیدارمردمی رئیس کل دادگستری استان روزهای سه شنبه هرهفته برگزار می شود ودراینهفته92نفر ازمردم با مسئولان قضایی دیدار کردند.

این دیدارها در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی قوه قضائیه، با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، در دادگستری مازندران برگزار می شود.

رئیس کل دادگستری استان ومعاونین وی به‌صورت چهره به چهره با هدف حل مشکلات اعلامی درخصوص درخواست های مراجعان، دستورات لازم را در خصوص دقت و سرعت در رسیدگی به مشکلات مراجعان صادر کردند.