نماینده ولی فقیه در مازندران پس از دیدار از شش خانواده شهید دوران انقلاب و زندانی سیاسی مسلمان قبل از انقلاب شهرهای ساری و قائمشهر گفت: بزرگداشت خانواده های شهدا به ماندگاری انقلاب اسلامی منتهی خواهد شد.
به گزارش ایثار واحد مازندران، حضرت آیت اله محمد باقر  محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه مرکز استان  عصر سه شنبه ۱۵ بهمن ماه پس از دیدار از شش خانواده شهید دوران انقلاب و زندانی سیاسی مسلمان قبل از انقلاب شهرهای ساری و قائمشهر با بیان اینکه خانواده های شهدا مایه ماندگاری انقلاب و انقلابی ماندن مردم هستند گفت: امروز وظیفه ما حق شناسی از زحمات و فداکاری این عزیزان است.
وی گفت: با حضور بر مزار شهدا با آنان تجدید پیمان کنیم و از خون پاک شهیدان پاسداری نمائیم.
آیت اله محمدی لائینی در بخش دیگری از این گفتگو عنوان کرد: بزرگداشت و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به ماندگاری انقلاب اسلامی منتهی خواهد شد.
وی تصریح کرد: با حضور در بیوت خانواده ها و دیدار با این انسان های وارسته موجب می شود تا دعای خیر آنان شامل حال ما گردد و خدا را شاکریم که چنین انسان های فداکار و فرهیخته داریم که ایثار و جهادشان این پیروزی را رقم زد.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در دهه فجر باید یاد و خاطره شهدا، ایثار ها، حماسه آفرینی ها، بصیرت ها، ولایتمداری و وحدت امت و امام را گرامی بداریم .
محمدی لائینی اظهار داشت: امروز همه ما وظیفه داریم یاد عزیزانی را  ((بویژه زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب)) که برای پیروزی انقلاب اسلامی در زندان رژیم طاغوت مورد شکنجه قرار می گرفتند و برای این انقلاب زحمت کشیدند به نیکی یاد کنیم.
نماینده ولی فقیه در مازندران از هماهنگی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دلیل انجام این دیدارها تشکر کرد.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: استان مازندران دارای 80 شهید دوران انقلاب، 45 جانباز و 24 زندانی سیاسی مسلمان قبل از انقلاب است.
مظلومی افزود: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای سپاسگزاری و ارج نهادن به صبر و مقاومت خانواده های معزز شاهد و با تاکید و پیگیری استاندار محترم و همکاری کلیه دستگاههای اجرایی از بیش از 9000 والدین معزز و همسران مکرمه شاهد استان دیدار به عمل خواهد آمد.
وی با اشاره به اینکه تمامی خانواده های شهدای دوران انقلاب دیدار می شوند اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم عطرافشانی و گلباران مزار شهدا عصر پنج شنبه ۱۷بهمن ماه بطور همزمان در ۲۲ شهرستان مازندران برگزار خواهد شد.
مظلومی ضمن قدردانی از همراهی نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار با جامعه ایثارگری گفت: خانواده های معزز شهدا و ایثارگران استان همگام و همصدا با امت ولایی در راهپیمایی  یوم اله ۲۲ بهمن حماسه ای  ماندگار خواهند آفرید.
حضرت آیت اله محمد باقر محمدی لائینی نماینده محترم ولی فقیه در مازندران به همراه مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران و رئیس بنیاد ساری در شهرستان ساری از سه خانواده معزز شهدا و زندانی سیاسی مسلمان قبل از انقلاب (( والدین شهید محمد جواد گلمایی، دو زندانی سیاسی به نام های حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد و بهزاد حقانی) عیادت و دیدار کرد.
نماینده ولی فقیه در مازندران به اتفاق مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، حضرت آیت اله معلمی عضو خبرگان رهبری(( ابو الشهیدین معلمی))،  فرماندار و رئیس بنیاد قائمشهر از مادر فداکار شهید والامقام مسعود دهقان(( از شهدای عزیز دوران انقلاب، والدبن شهید مدافع وطن محمد کرامتی و محمد علی شیخی از زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب)) دیدار و عیادت نمود.
در این دیدارها ضمن تجلیل و تکریم و تعظیم، مسائل و مشکلات این عزیزان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.