دیدار وزیر اقتصاد و دارایی با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران

فرهاد دژپسند در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به قابلیت‌های فراوان استان مازندران خواستار بهره گیری از ظرفیت‌ها برای توسعه این استان شد.

وی اظهار داشت: مازندران دارای ظرفیت‌های انسانی و سرمایه‌های فراوانی است و باید از این ظرفیت‌ها برای توسعه استان بهره گرفت.

به گزارش مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران نیز با اشاره به مشکلات و گره‌های موجود در حوزه تولید اظهار داشت: در حوزه تولید به رغم فعالیت‌های خوبی که صورت گرفته اما باز شاهد وجود گره‌های فراوانی هستیم.

وی با تقدیر از حضور حماسی وباشکوه مردم در اهپیمایی خودرویی دهه فجر، آن را حماسه‌ای ماندگار در تاریخ انقلاب و ملت ذکر کرد.

آیت الله لائینی با عنوان اینکه در حوزه گمرک مشکلات زیادی وجود دارد، تصریح کرد: اقتصاد ودارایی نیز باید نسبت به حوزه تولید مهربان‌تر باشد تا چرخ تولید راحت تر بچرخد و مردم راحت زندگی کنند.

امام جمعه ساری با بیان اینکه عمده مشکلات مردم اقتصادی است، افزود: با وجود مازندران بابرکت نباید این قدر مشکل داشته باشم و اگرچه در حوزه تولید قدم‌هایی برداشته شد اما تنگناهای فراوانی وجود دارد.

وی سخت گیری های حوزه گمرکات و ترخیص کالا را از جمله اشکالات بیان کرد و گفت: باید با تولید مهربانانه برخورد کرد.