راهپیمایی باشکوه گرامیداشت ۹ دی در ساری

راهپیمایی باشکوه گرامیداشت ۹ دی در ساری

مراسم بزرگداشت حماسه 9دی روز بصیرت و میثاق با ولایت با سخنرانی سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌محمد نایینی – رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساری برگزار شد.

قبول قدرت ایران برای برخی از کشورهای جهان سخت است

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم در ۹ دی در مقابله با قوی‌ترین فتنه و توطئه با بصیرت، صراحت، ولایت‌مداری و اقدام به لحظه ایستادگی کردند.

به گزارش فارس، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌محمد نایینی در مراسم گرامیداشت 9 دی ماه در جمع مردم ساری با اشاره به اینکه مردم در 9 دی درخشیدند و تاریخ جدیدی را در کشور رقم زدند، اظهار کرد: 9 دی قیام تاریخی علیه فتنه جهانیان بوده است و به الگوی موفق در مواجه با توطئه خطرناک دشمنان تبدیل شده است.

نائینی ادامه داد: مردم در ۹ دی در مقابله با قوی‌ترین فتنه و توطئه با بصیرت، صراحت، ولایت‌مداری و اقدام به لحظه ایستادگی کردند.

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: استبار جهانی مصمم بوده است که در سال ۸۸ طرح براندازی را عملیاتی کند، فتنه ۸۸ نقطه متراکم توطئه‌های بود تا جایی که جنگ را به جای بیابان به خیابان کشیدند و با براندازی نرم ملت را از رهبر جدا کنند.

وی اضافه کرد: فتنه ۸۸ بر اساس اعترافات غربی‌ها دیکته از قبل تعیین شده آمریکا و صهیونیست‌ها بوده و این  فتنه از جنگ هشت ساله خطرناک‌تر بوده است.

نائینی یادآور شد: اما در ۹ دی مردم همه آرزوهای دشمنان را نابود کرده و عظمت ملت را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: مردم ایران نشان دادند اگر دشمنان فتنه‌ای را آغاز کنند با هدایت رهبری خاتمه می‌یابد، اگر دشمنان تهدید و تحریم کند، ملت ایران برنده است و نور خدا هیچ وقت در این سرزمین خاموش نمی‌شود.

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: آمریکا امروز به زوال سیاسی و نظامی رسیده این یک واقعیت تاریخی است و بیشترین زوال مربوط به عقب‌نشینی آمریکا بدون هیچ دستاوردی است، در سوریه و عراق بدون دستاوردی خارج شدند با وجود این شکست‌ها همچنان تمرکزش را بر مردم ایران دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا فریاد می‌زند با تحریم‌ها می‌تواند در کشور نفوذ کنند، افزود: قبول قدرت ایران برای برخی از کشورهای جهان بسیار گران تمام شده است.

نائینی گفت: حادثه اخیر نیز نشان داد که دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور همیشه برنامه دارد، هدف دشمن بی‌ثبات‌سازی با بهره‌گیری از آسیب‌های داخلی است.