راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در ساری

 راهپیمایی 22 بهمن در ساری همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم در زیر بارش رحمت الهی برگزار شد.

مردم ولایتمدار شهرستان ساری امروز همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند. مردم دیار علویان در حالی در راهپیمایی 22بهمن شرکت کردند که بارش باران در حال باریدن بود.

نابودی قدرت ‌‌آمریکا‌ ‌با حمله مو‌شکی ‌‌سپاه ‌

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آمریکا با منطق استکباری ‌مذاکرات هسته‌ای را لغو کرد، گفت: استکبار جهانی در برهه‌ای ‌عروسکی مثل صدام را جلوی ملت ایران انداختند‌‌.

به گزارش تسنیم، سعید جلیلی در مراسم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب در جمع راهپیمایان ساروی در میدان امام خمینی (ره) ساری با اظهار سپاس از باریتعالی برای حضور در جمع مردم استان علوی تبار مازندران، اظهار داشت: یاد و خاطره آیت الله طبرسی امام جمعه فقید ساری را گرامی می‌داریم.

وی افزود: امروز در میان 200کشور دنیا که خود را قدرت بزرگ می‌دانند توجه خود را متوجه ایران اسلامی کردند و این سئوال مهم است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ایران اکنون در کانون توجه دنیا قرار دارد، تصریح کرد: دلیل نام بردن امروز به یوم‌الله 22 بهمن باید واکاوی شود و باید درک صحیح از آنچه در دنیا می‌گذرد داشته باشیم.

جلیلی با بیان اینکه در تاریخ 100 سال گذشته که نگاه می‌کنیم می‌بینیم که قدرت‌های دنیا برای تامین منافع خود برای ملت‌ها تصمیم می‌گرفتند و در آن دوران در مورد ایران شاهنشاهی نیز تصمیم‌گیری کرده و شمال و جنوب ایران را برای ممالک استکباری تقسیم کردند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه قدرت‌های استکباری همواره علیه ملت ایران توطئه افکنی داشته و همچنان دارند، افزود: قدرت‌های دنیا در برهه کنونی نیز اینگونه تصمیم‌گیری کرده و می‌خواهند امتیازات و منافع ملی و بین‌المللی ایران را از مردم آن سلب کنند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی و آمریکا توطئه‌های خود علیه ایران و ملت‌ها بدین جهت بنا کرده تا منافعش‌‌ را حفظ کند، گفت: استکبار جهانی می‌خواهد حتی در زمینه رشد و پیشرفت علمی و فناوری کشورها دخالت کنند و به صراحت جلوی پیشرفت‌های علمی کشورها را سلب می‌کنند و برای دامنه تحقیقات آنان محدودیت ایجاد می‌کنند و همین کشورهای استکباری مدعی آزادی و حقوق بشر هستند.

جلیلی با اشاره به اینکه استکبار جهانی و آمریکای خونخوار تمام تلاش خود را برای سلب آزادی ملت‌ها به‌کار گرفته و با کشتار مسلمانان بی‌دفاع دم از آزادی بیان می‌زنند، افزود: امروز ملت ایران در حالی جشن چهل و یکمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد که حضور و ضربه کوبنده متعددی را علیه استکبار جهانی با خلق حضور خود متجلی خواهد کرد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ایران وارد گام دوم انقلاب شده است، افزود: ملت ایران الگو و الهام بخش برای کشورهای دنیا شده  و در برابر ظلم و زور استکبارگران ایستادگی می‌کند.

وی با بیان اینکه آمریکا با منطق استکباری خود یکطرفه مذاکره را لغو کرده و خوی استکباری خود را علیه ملت‌های آزاده تداوم بخشیده است، گفت: استکبار جهانی در برهه از گذشته عروسکی مثل صدام را جلوی ملت ایران انداخته که صرفا منحوس و منکوب شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه امروز عمیق‌ترین روابط بین ایران و عراق برقرار می‌شود و نتیجه آن حضور مردم ایران در اربعین بوده و مردم نجف نام امام راحل را در خیابان‌های خود با افتخار بیان می‌کنند، تصریح کرد: تلاش‌های رشادتمندانه شهید سلیمانی و شهدای مدافع حرم سبب شد تا خودکشی سیاسی ترامپ با تجدید میثاق ملت با مکتب سلیمانی متجلی شود.

جلیلی با اشاره به اینکه قدرت ملت ایران هر روز در منطقه بیشتر و بیشتر می‌شود و هر روز بر ذلت آمریکا و خوی استکباری‌اش در جهان افزوده می‌شود، افزود: اگر ملت ایران خرمشهر را آزاد کرده الگویی به‌دنبال آن ایجاد شد که جنوب لبنان آزاد شده است.

وی با بیان اینکه امروز هر جنگی که در کشورهای منطقه شکل می‌گیرد پیروز آن مقاومت بوده و حزب‌الله با الهام از انقلاب اسلامی این موفقیت‌ها را رقم زدند، تصریح کرد: 22 بهمن یوم الله است و این شعار تنها نیست و دشمنان ما به خوبی متوجه می‌شوند.

جلیلی با اشاره به اینکه پیام ملت ایران پس از شهادت سردار سلیمانی این بوده که با قدرت پایگاه آمریکایی را در عین‌الاسد نابود کرده و این نشانه قدرت ملت ایران است گفت: آمریکایی‌ها اکنون به قدرت ملت ایران پی‌بردند و ملت ایران 41 سال با تکیه بر وعده‌های الهی این قدرت را ایجاد کردند و تمام محاسبات استکباری برهم ریخته و قدرتی شکل گرفته که جوانان و آحاد مردم در پرتو این انقلاب، قدرتی را تولید که آمریکا و همه قدرت‌های شیطانی را به حیرت آورده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رشادت‌های سردار سلیمانی که از روستای کوچکی به نام قنات ملک کرمان رشد یافته و بسیاری از سردمداران آمریکایی نام او را ژنرال سلیمانی نامیدند و لرزه بر اندامشان وارد شده است، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم و شهید سلیمانی‌ها با ایده و مکتب نبوی و علوی کاری کردند که ابرقدرت‌های استکباری در سوریه، لبنان و عراق زمین‌گیر شدند.

وی افزود: امام راحل این حرکت بزرگ را آغاز کرده و پیروزی‌های متعدد برای ملت شکل گرفته و حضور این ملت سبب شده تا موفقیت‌های بزرگی را ایجاد کند و امروز در عرصه اقتصاد نیز خوب ظهور کرده است.

جلیلی با بیان اینکه ملت ایران به قله‌های امنیت، اقتدار و پیروزی رسیده است بیان کرد: گام دوم انقلاب ارتقا و جهش برای ملت ایران خواهد بوده و این ملت با این موفقیت‌ها پرچم این نظام را به دست صاحب اصلی آن ولی عصر(عج) خواهند رساند.

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف یوسف‌پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران نیز با اشاره به اینکه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب با اربعین شهید سلیمانی و ارتحال نماینده فقید ولی‌فقیه در مازندران تقارن یافته است اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم قدرشناس ارزش‌های انقلاب اسلامی و حضور مردم در این خلق حماسه باشیم.