راهپیمایی خودرویی خودجوش مردم ساری در روز جهانی قدس

عکاس (محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ویروس منحوس کرونا که 15 ماه میهمان ناخوانده مردم ایران و مازندران شده است، مانع از اجرای فعالیت‌ها و ماموریت‌های حماسی ملت در شرایط تجمعی شده است. اما مردم آزاده و دوستدار مظلومان مازندران امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در لبیک به ندای تاریخی معمار کبیر انقلاب، این بار به صورت خودرویی به خیابان‌ها آمدند تا حمایت خود را از قدس شریف بیان دارند.

از سویی هشتک‌های با نام قدس شریف، فلسطین آزاده و مواردی از این قبیل در سالروز شهادت شهدای خان طومان بار دیگر فضای مجازی مازندران را مملو از این اطلاعات بکر کرده است.

تبلیغات‌های وسیع در فضای مجازی سبب شد تا  به همت بسیج مداحان و هیئت‌های مذهبی مرکز استان، رژه خودرویی از میدان شهدا به سمت مزار قهرمان ملی این خطه سردار شهید مدافع حرم محمود رادمهر از یک مسیر و از مسیر امامزاده عباس (ع) تا مزار شهید کمالی از مسیری دیگر با حضور پرشور جوانان حزب اللهی و دوستدار ملت بی دفاع فلسطین برگزار شود.

خودرونوشته ها و بنرهایی با عنوان ما رهرو مرد میدانیم، تا آزادی قدس راهی نمانده، می آییم، حال و هوای فضای مجازی و حقیقی مازندران را همزمان با روز قدس به نفع فلسطین رقم زده است.

حوزه هنری مازندران نیز با تولید کلیپی زیبا از حماسه مردم فلسطین در آزادی قدس شریف و تصویری از سردار خوبی‌ها حاج قاسم سلیمانی، ترند بسیاری را در فضای مجازی مازندران ایجاد کرد.