راهپیمایی پرشور مردم ساری در ۲۲ بهمن

 راهپیمایی22 بهمن و جشن چهل و دومین سالروز پیروزی انقلابی اسلامی  همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور خودرویی مردم ساری باشکوه برگزار شد.

عکاسان: سید جلال شکوهی ،زینب ذبیحی و خلیل دردانه 

موج الست…

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی پرشور خودرویی و موتوری چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مردم انقلابی و ولایتمدار استان مازندران، در کلیه شهرها و روستاهای این استان زرخیز برگزار شد.

🇮🇷 به دلیل شرایط کرونا، راهپیمایی ۲۲بهمن امسال متفاوت از سالهای گذشته اما در شوری وصف ناشدنی و با حضور اقشار مختلف مردم ولایت مدار مازندران در مرکز استان نیز برگزار گردید.

۲۲ بهمن امسال هم، بر خلاف تمامی پیش بینی های مغرضان و معاندان، باز هم همه آمدند؛ همه ی آنهایی که دل در گرو انقلاب و آرمانهایش دارند، خودجوش با وجود شرایط کرونا و تمامی مشکلات اقتصادی و معیشتی که زاییده، نقشه های بدخواهان و نااهلان است، آمده بودند. والدین به همراه فرزندانشان و حتی پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها هم، سوار بر خودروی شخصی شان در حالیکه با افتخار پرچم سه رنگ مزین به نام مقدس 《الله》 را به نشانه ی شادمانی و سرور تکان می دادند، ترانه های حماسی خواندند و بار دیگر در این آزمون ، سربلند بیرون آمدند.

مردم نجیب مازندران و ساری همپای دیگر هموطنانشان در اقصی نقاط کشور، بار دیگر در ۲۲بهمن به عشق رهبر و سرباز شهید اسلام (حاج قاسم سلیمانی) و میهن اسلامی، به میدان آمدند، تا به بدخواهان این نظام اسلامی ثابت کنند که فشارهای دشمنان در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی و …نمیتواند، آنها را از آرمانهایشان جدا کند؛ آرمانهای که در چارچوب استقلال و آزادی ، جمهوری اسلامیی را رقم زده است که پس از ۴دهه توانست آنقدر در منطقه و دیدگاه ابرقدرت های پوشالی تاثیرگذار باشد که، هیبت ، اقتدار و شکوهش
لرزه بر اندام دشمنان بی خبر از سنت الهی بیاندازد.

امسال میعادگاه موج پرخروش حضور مردم ولایت مدار ساری، از میدان امام تا میدان شهدا بود. آنها چهل و دومین سالروز بهار انقلاب اسلامیشان را در زمستانی بهاری در حالیکه سوار بر خودرو و موتور بودند در میان شوری که یاد ۲۲بهمن ۵۷ را در خاطره ها زنده میکرد، جشن گرفتند .

آری! اینبار هم مردم ما نشان دادند، با آگاهی و بصیرت به تمامی جوانب و مسلط بر نقشه های تکراری و نخ نما شده ی دشمنان، تا پای جان برای نظام اسلامی و حفظ تمامیت ارضی این خاک مقدس، ایستاده اند.

بار دیگر و در ۲۲بهمنی دیگر حماسه آفرینی مردم این خطه سرسبز شمال، برگ زرینی بر دفتر افتخارات استان مازندران، افزود و صد البته که مسئولیت و وظیفه مسئولان استان را در رفع مشکلات این مردم شریف، خطیرتر و بیشتر کرده است.

امروز در این جشن بزرگ ملی، مردم ما آمده بودند تا به یاوه گویان و بدخواهان بگویند که، 《 تحت فرامین و زعامت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، در برابر تمام مشکلات همچون دماوند سربلند و سرافراز ایستاده اند تا پرچم مقدس این انقلاب را به دستان یداللهی صاحب اصلیش (صاحب عصر و الزمان) حضرت مهدی (عج) برسانند.

✍ فائزه نصرتی