راهپیمایی روز قدس در ساری

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با حضور آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران و  ودیگر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین شرکت پرشور مردم روزه دار شهر ساری برگزار شد.

 راهپیمایی روز قدس سال ۱۴۰۱ در استان مازندران با حضور پرشور همه اقشار مردم دیار علویان در ۶۲ نقطه مازندران آغاز شد.

راهپیمایی امسال برای همه مردم ایران بعد از دو سال راهپیمایی به دلیل شرایط کرونایی به شکل رژه‌ای و خودرویی برگزار می‌شد؛ با حضور پرشور مردم با استقبال ویژه‌ای همراه است.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه مازندران نیز مانند تمامی شهرهای ایران در آخرین جمعه ماه رمضان با حضور حماسی خود در این راهپیمایی با طنین فریاد مرگ بر اسرائیل در سراسر استان خواهان آزادسازی قدس شریف هستند.

مردم ساری با حضور در  میدان شهید قاسمی با فریاد مرگ بر اسرائیل راهپیمایی خود را در اعتراض به کشتار غیر انسانی مردم مظلوم فلسطین آغاز کرده اند و به سمت مصلای امام خمینی (ره) در حال حرکت هستند.

مردم فلسطین دیگر مظلومان بی‌پناه نیستند چرا که ملت‌های آزاده در کنار آنها هستند و دیگر از آنان به عنوان مظلومان مقتدر یاد می‌شود؛ چرا که توانستند نه تنها پیام آزادی قدس شریف را فریاد کنند؛ بلکه ‌الگویی شوند برای همه ملت‌‌های آزاده جهان.

روز قدس با مشت‌های گره کرده‌ مردمی است که نشان دهنده ایستادگی همه مظلومان جهان است.

این روز، روزی که پیر آینده‌نگر جماران در تدبیری ژرف و عمیق، آخرین جمعه ماه مبارک را روز قدس نامید شاید کمتر کسی تصور می‌کرد این روز به کابوسی بزرگ برای صهیونیست‌ها بدل گردد و ناقوس مرگ آنان در این روز در نقطه نقطه جهان به‌صدا درآید.