گردهمایی باشکوه اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) 2 با حضور حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان ، مسئولان استانی و شهرستانی در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور برگزار شد؛

تجمع ۳۰ هزار نفری بسیجیان مازندران در ساری

تجمع بزرگ و ۳۰ هزار نفری بسیجیان مازندران همزمان با سراسر کشور در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

 به گزارش مهر، تجمع بزرگ و ۳۰ هزار نفری بسیجیان مازندران و مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ صبح پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

در این رزمایش بزرگ که قشرهای مختلف بسیجی و مردمی حضور دارند، صحنه های اقتدار بسیجیان مازندران به نمایش گذاشته شد.

مرحله اول رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج از ۹ تا ۲۹ شهریورماه همزمان با سراسر کشور در مازندران برگزار شد و گروههای مختلف بسیج جامعه پزشکی، محلات، زنان، دانشجویی، دانش آموزی و غیره به مناطق مختلف برای خدمات رسانی اعزام شدند.

امیدآفرینی برای دوستان، بیم آفرینی بین دشمنان و ایجاد آمادگی بیشتر برای بسیجیان در عرصه های دفاع، امنیت بخشی و یاری مردم و مظلومان از اهداف مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیح عنوان شده است.

 سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران با تاکید برحمایت و پشتیبانی بسیجیان از فرماندهی معظم کل قوا گفت: بسیج همواره پشتیبان و حامی ارزش ها و آرمان های انقلاب است.

وی با بیان اینکه امروز روز جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی است تصریح کرد: همانگونه بسیجیان با شجاعت و دشمن شناسی در عرصه حضور دارند انتظار است تا بسیجیان در سنگر تولید نیز عقب نمانند.