رزمایش زمستانی پلیس در ساری برگزار شد

 رزمایش مشترک طرح زمستانی پلیس با حضور استاندار مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش مهر، رزمایش طرح زمستانی پلیس با همکاری انتظامی، هلال احمر، پلیس راه و دستگاه های خدمات رسانی و راهداری مازندران در ساری آغاز به کار کرد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران صبح پنجشبه در این رزمایش با بیان اینکخ برپایی این همایش مزیت های مختلفی دارند، اظهار داشت: اولین مزیت آن همراهی و همدلی دستگاههای مختلف است زیرا تعصبات بخشی دستگاه ها کارایی دستگاه های را کاهش می دهد و فرصت می یابیم تا خدمات را بازگویی کنیم.

وی افزود: باید در حوزه راهسازی و راهداری اقداماتی انجام دهیم تا خطرات مردم را کمتر کند و خوشبختانه در چند دهه اخیر اقدامات خوبی در حوزه راهسازی و راهداری صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید در حوزه راههای استان از جمله هراز، کندوان، فیروزکوه و غیره تلاش های خوبی صورت گرفته است تا خطرات کمتری برای مردم در سفرها رخ دهد.

استاندار مازندران با بیان ایینکه شرایط خاصی داریم و آن طور که باید از ظرفیت رسانه استفاده نکردیم، نقش رسانه را در فرهنگسازای و اطلاع رسانی مهم برشمرد تا مردم از تلاش های دولتمردان در حوزه های مختلف آگاه شوند.

حسین زادگان، با بیان اینکه انتظارات از مردم باید به نوعی موثر منتقل شود بنابراین انتظار داریم از رسانه های مختلف صدا و سیما نقش موثری داشته باشد زیرا استفاده از ظرفیت شبکه های مجازی و پیام رسان برای اطلاع رسانی امری مهم است و باید از این ظرفیت بیشتر و بهتر استفاده کنیم تا فرهنگسازی و اطلاع رسانی دقیق صورت گیرد.

 استاندار مازندران گفت: هرچقدر مردم را بیشتر با دستاوردها آشنا کنیم، هزینه ها کمتر خواهد شد زیرا هرجا مردم ورود پیدا کردند نتایج موثرتری خواهیم داشت.