رزمایش بزرگ کمک مومنانه ویژه اربعین به نیت 10400 شهید مازندران

بزرگ‌ترین حماسه اربعین حسینی در ساری به همت استانداری و ستاد اربعین حسینی مازندران و موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های استان مازندران برگزار شد.

**اهدای بسته‌های کمک مومنانه به نیت شهدا

رزمایش کمک مومنانه در شمال کشور به نیت 10هزار و 442 شهید مازندرانی در نمایشگاه بین‌المللی شهرستان ساری برگزاری شد؛در واقع می‌توان گفت بزرگ‌ترین حماسه اربعین حسینی در مازندران است که بسته‌های مومنانه به نیت شهیدان و متبرک با نام شهیدان مازندرانی در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس، رزمایش کمک مومنانه مازندران به نیت ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید و به همراه تجلیل از جانبازان و ۴۲ همسر مدافعان حرم در نمایشگاه بین‌المللی نیاوران شهرستان ساری برگزار شده است.

در واقع می‌توان گفت بزرگ‌ترین حماسه اربعین حسینی در مازندران است که بسته‌های مومنانه به نیت شهیدان و متبرک با نام شهیدان مازندرانی در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

مهربانی و همدلی دستان پراز بخشش مردم مازندران جلوه خاصی به عزاداری‌های ماه محرم بخشیده است، به‌ویژه مراسم امروز که برای همیشه ماندگار خواهد بود.

معصومه شعبانی مسؤول آبشار عاطفه‌های غرب مازندران و منطقه چهار کشور در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: توزیع سبد معیشتی را به تعداد ۱۰هزار و ۴۰۰ شهید استان و ۴۲ شهید مدافع حرم در مجموع به تعداد ۱۰هزار و ۴۴۲ بسته معیشتی و برگزاری مراسم بین‌الحرمین از برنامه‌های مراسم امروز است.

این بانوی موکب‌دار از توزیع بیش از ۲هزار بسته حمایتی به همراه افطار و سحر طی ۲۵ شب ماه رمضان بین نیازمندان، بیماران صعب‌العلاج، کرونا، راه‌اندازی کارگاه تولید، برآورده کردن آرزوی ۵۰ یتیم، نیت هفتاد و تن از یاران امام حسین(ع) تهیه جهیزیه برای ۷۲ عروس و آزادی هفتاد و دو زندانی غیرعمد، اطعام‌دهی و سایر را در دستور کار قرار داده و دارد که از همه مهم‌تر اینکه این خدمات انسان‌دوستانه همچنان تداوم دارد.