رزمایش کمک مومنانه ویژه دومین سالگرد شهادت سردار دلها در ساری

عکاس(سید جلال شکوهی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

 رزمایش کمک های مومنانه ویژه گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سليماني، با اهدای ۱۰۰ هزار بسته معيشتي و حمایتی و نیز ۲۰۰ سری جهیزیه به خانواده های کم برخوردار و آسیب دیده از کرونای سراسر استان با حضور آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران  و سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا در لشگر ویژه عملیاتی ۲۵ کربلا برگزار شد.

به گزارش تسنیم، سردار سیاوش مسلمی در حاشیه توزیع بسته‌های معیشتی با نام سرداد شهید حاج قاسم سلیمانی که عصر امروز در لشگر 25 کربلا مازندران برگزار شد اظهار داشت: این مرحله از رزمایش استانی است و هم زمان در 22 شهرستان مازندران اجرا می‌شود و بر اساس برنامه بسته‌های معیشتی به شهرستان‌ها ارسال شده است.

وی از اهدا 200 سری کمک جهیزیه نیز در این مرحله از رزمایش به نوعروسان خبر داد و گفت: حدود 46 میلیارد تومان در این مرحله از کمک مومنانه توسط خیرین، مردم و دستگاه های اداری و اجرایی هزینه شده است.

فرمانده سپاه استان مازندران با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون 221 میلیارد تومان برای کمک مومنانه در مازندران هزینه شده است، افزود: هزار 290 سری کمک جهیزیه به مبلغ 39 میلیارد تومان تهیه و اهدا شد و همچنین 325 هزار بسته معیشتی نیز توزیع شد.

مسلمی با تقدیر از همه مردم استان مازندران و خیرین که در این امر مهم مشارکت و کمک کردند، یادآور شد: رسانه‌ها نیز در موضوع کمک مومنانه نقش مهمی دارند و در تمامی ادوار برگزاری رزمایش در کنار برگزار کنندگان حضور داشتند و در بازتاب این دست‌آورد خوب عمل کردند.

وی تصریح کرد: ارزش هر بسته معیشتی تهیه شده به مبلغ 500 هزار تومان شامل، برنج، مرغ، ماکارونی، حبوبات، روغن و دیگر اقلام است.