روز نخست سی وسومین جشنواره تئاتر مازندران در ساری

اجرای نمایش های “حقایقی درباره یک ماهی مرده “وسرخ او” در جشنواره تئاتر مزاندران

عکاس (زینب ذبیحی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران پس از حدود دو سال رکود کرونایی با رقابت ۱۰ گروه نمایشی در ساری آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران در حالی از صبح چهارشنبه در ساری آغاز به کار کرد که دوره قبلی این جشنواره با محدودیت های کرونایی و پشت درهای بسته و بدون تماشگر برگزار شده بود.

نمایش های این دوره از جشنواره در سالن های آمفی تئاتر و بلک باکس صبح، ظهر و شامگاه برگزار می شود و اجرای نمایش خاطرات مجلس سوخته یک زن از چالوس به عنوان اولین نمایش این دوره از جشنواره از دقایقی قبل در سالن آمفی تئاتر ارشاد مازندران آغاز شد.

حقایقی درباره یک ماهی مرده به کارگردانی سید علی حسینی، نمایش سرخ او به نویسندگی و کارگردانی سید علی حسینی،  در اولین جشنواره به روی صحنه رفت.

روز پنجشنبه نیز نمایش های عشق خیابانی به کارگردانی بهزاد شاهنده از ساری، آنتیگونه به نویسندگی و کارگردانی افسانه منادی از بابل، آژدهاک به کارگردانی عباس ابوالحسنی از بابل، و هلو ابراهیم به کارگردانی حامد مربوط صادق از محمودآباد (غیر رقابتی) اجرا می شود.

در روز جمعه نمایش های چشم ها به کارگردانی عباس روجایی از عباس آباد، ۲۵ ساعت عاشقی یک زن به نویسندگی و کارگردانی یوسف ابراهیمی (غیررقابتی) از نور، گون به کارگردانی سپیده زین العابدین از بابل (غیررقابتی) و روز شنبه نیز نمایش گون به روی صحنه می رود.