همزمان با افتتاح نمایشگاه کتاب و رسانه از لوگوی جدید “خزرنما” نخستین پایگاه خبری ویژه گزارش تصویری استان مازندران با حضور استاندار مازندران رونمایی شد.

در این مراسم احمد حسین زادگان- استاندار مازندران ، عباس زارع- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباسعلی رضایی- فرماندار مرکز استان و عبدالحمید حق شناس -رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران ، محسن هدایتی- مدیرمسئول و صاحب امتیاز خزرنما و جمعی از اصحاب رسانه و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

در مراسم رونمایی از لوگوی جدید پایگاه خبری خزرنما ،استاندار مازندران با تاکید بر نیاز استان به رسانه های تصویری از عملکرد این رسانه تاثیرگزار استان اعلام رضایت کرده و از حضور همیشگی عکاسان خبری این رسانه در برنامه ها و فعالیت های خبری استان تقدیر کرد.

در ادامه احمد حسین زادگان  جمله” سلام بر اولین و بهترین پایگاه خبری تصویری استان مازندران”  در لوح یادگاری لوگوی جدید خزرنما نوشته و امضا کردند.

همچنین مدیرکل ارشاد مازندران در اعلام حمایت از فعالیت ویژه پایگاه خبری خزرنما در استان ، عملکرد و پوشش خاص این رسانه را در کشور بی نظیر خواند و تاکید کردند در هیچ استانی چنین ظرفیتی در رسانه های محلی وجود ندارد.

همچنین در پایان از “سجاد صفاری” جوان هنرمند و آینده دار ساروی به جهت طراحی لوگوی پایگاه خبری خزرنما با حضور استاندار مازندران تجلیل گردید.

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران نمایشگاه شامل 77 غرفه از 99 رسانه مازندران است، در مجموع، این استان در بخش رسانه‌های مکتوب و مجازی شامل 8 خبرگزاری، 27 پایگاه خبری، 12 روزنامه، 22 سرپرستی روزنامه‌های سراسری،  36 رسانه در قالب هفته‌نامه، دو هفته‌نامه، ماهنامه و گاهنامه دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

  علاقه‌مندان می‌توانند تا اول آذرماه از ساعت 14:00 تا 20:00 از غرفه‌ پایگاه خبری خزرنما در نمایشگاه کتاب و رسانه  مازندران بازدید کنند.