رژه موتورسواران و نمایش اقتدار بسیجیان ساری در روز بسیج

عکاس (محمدمهدی زلیکانی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

همایش بسیجیان شهرستان ساری باحضور فرمانده سپاه کربلا در مصلای ساری برگزار شد.

به گزارش مهر، سردار سیاوش در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه ساری در اجتماع باشکوه بسیجیان ضمن تبریک هفته بسیج، با اشاره به ویژگی‌های بسیجیان از بسیج به عنوان یادگار ماندگار حضرت امام راحل یاد کرد و گفت: بسیج هرجایی که انقلاب نیاز داشت تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است.

وی با اظهار اینکه همواره در جبهه حق علیه باطل، بن بست‌ها را شکست، گفت: بسیج همواره سبب سربلندی و استقلال نظام مقدس اسلامی و به عنوان الگو در دیگر کشورها شده است.

وی با عنوان اینکه شجره طیبه بسیج به درخت تنومندی تبدیل شده، با اظهار اینکه تفکر بسیجی برگرفته از مکتب عاشورایی و دارای معنویت، اخلاص، شجاعت، مردانگی و غیرت است، افزود: تفکر بسیجی به عنوان ولایتمداری و شرط شهیدشدن، شهید بودن است.

سردار مسلمی با عنوان اینکه کار برای مردم وقت و زمان نمی‌شناسد، گفت: باید همانند حاج قاسم تابع ولایت بودر خدمت انقلاب بود و مسئولان در هر پست و مقام باید به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه داشته باشند.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به ظرفیت‌های فراوان بسیج اظهار داشت: هنوز برخی از مسئولان این ظرفیت را نشناختند.

وی با اشاره به تشکیل ۳۷ شرکت دانش بنیان توسط نخبگان بسیجی و راه اندازی شش مرکز رشد علمی اظهار داشت: دو هزار و ۴۰۰ پروژه محرومیت زدایی با هفت هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در استان در حال اجرا است.

وی به میدان داری بسیج در حوزه کمک‌های مومنانه اشاره و اضافه کرد: پارسال ۴۴۰ میلیارد تومان در قالب کمک‌های مومنانه، جهیزیه و بسته‌های معیشی جمع آوری شد و ۱۳۴ میلیارد تومان در حوزه کمک‌های مومنانه در سطح پایگاه‌ها جمع آوری شده است.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه ساخت هزار و۱۵۰ واحد مسکن محروم توسط بسیج سازندگی در دست ساخت است، گفت: ۵۰۰ هزار نفر از مردم نیز با راه اندازی ۲۲ مرکز مستقل، برابر بیماری کرونا واکسینه شدند.