رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس در ساری

در یک روز بارانی رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در مرکز استان مازندران برگزار شد.

به گزارش  شبستان، «احمد حسین زادگان» در مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در میدان امام خمینی (رحمت‌الله علیه) مرکز مازندران اظهار کرد: در جنگی که دشمن سعی کرد با پشتیبانی ابرقدرت‌ها ایران را شکست دهد، سرافراز خارج شدیم و باید این ارزش‌ها برای نسل جوان و جدید تبیین شود.

استاندار مازندران افزود: تبلیغ و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس نباید تنها به هفته دفاع مقدس خلاصه شود و این مسئله باید در تمام طول سال بیان و تشریح شود زیرا انقلاب اسلامی بسیاری از قدرت‌های بزرگ را دچار چالش کرد.

حسین زادگان بابیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی جنگ بر ما تحمیل شد که هنوز در داخل کشور به ثبات نسبی نرسیده و در حوزه مرزها نیز با مشکلاتی مواجه بودیم، افزود: دفاع مقدس نسخه‌ای از دوران مظلومیت ایران اسلامی است.

وی اذعان کرد: امروز نیز به تاسی از رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و به‌رغم همه تحریم‌ها توانستیم از ارزش‌ها دفاع و مقاومت کنیم.

حسین زادگان با تأکید بر اینکه عزت، شرف و استقلال کشور در سایه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس محقق شده است، ادامه داد: امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و جهان مرهون جان‌فشانی‌های شهدا است.

استاندار مازندران با اظهار اینکه امروز به برکت مدیریت و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حوزه‌های مختلف ازجمله نظامی و دفاعی جزو کشورهای برتر هستیم، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی بیش از هر زمان به وحدت نیاز داریم، و همگان باید به‌رغم همه اختلاف‌سلیقه‌ها، برای حفظ دستاوردهای انقلاب و نظام وحدت داشته باشند.