سانس ویژه خبرنگاران در سالن VIP سینما سپهر ساری

عکاس (خاطره محمدی و زینب ذبیحی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

خبرنگاران فعال به میزبانی مدیریت سینما سپهر ساری به همراه خانواده در سالن VIP به تماشانی فیلم سینمایی “قهرمان” نشستند.

به گزارش خزرنما، با فروکش کردن کرونا و باز شدن درب‌های سینما به سوی مردم استقبال از سانس‌های سینما روند مطلوبی به خودش گرفته است.
علی حری مدیر سینما سپهر ساری در حاشیه حضور خبرنگاران در محل سینما سپهر که سانس ویژه‌ای برای خبرنگاران فعال مرکز استان  در سالن شماره 2 و ویژه این سینما در نظر گرفته است در گفت و گو با خبرنگار خزرنما، اظهار کرد: روند حضور مردم در سالن‌های سینما روز به روز در حال افزایش است.

وی با اعلام اینکه بستری سازی مناسبی برای حضور مردم در سالن‌های سیمنایی ایجاد شده است، گفت: مازندران در کل کشور رتبه دوم و سوم را به لحاظ حضور مخاطبان را در اختیار دارد.

مدیر سینما سپهر ساری، با اعلام اینکه در 6 ماهه سال جاری و با وجود شرایط کرونایی بیش از 9 هزار نفر در سالن‌های سینمای استان مازندران حضور پیدا کردند، گفت: با توجه به واکسینه شدن مردم و اطمینان از رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند حضور مردم رو به افزایش است.

وی با اعلام اینکه مجموعا 20 سینما در سطح استان مازندران وجود دارد که ۶ سالن آن متعلق به حوزه هنری بوده است ولی در ایام کرونایی فقط سالنهای متعلق به حوزه هنری فعال بوده و با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی به شهروندان مازندران خدمات داده اند
آقای حری در خصوص عمران و بازسازی سینماها گفت: در فاز دوم طرح توسعه و بازسازی سینماها، سینما سپهر ساری از دو سالن به ۵ سالن‌ مجهز به بهترین و به روز ترین سینماهای کشور تبدیل خواهد شد .

وی در ادامه با اشاره به امتیاز ویژه‌ای که در سینما سپهر ساری برای خانواده‌ها ایجاد شده است گفت: در سالن‌ vip سینما امکان رزرو برای خانواده‌ها وجود دارد که این مزیت برای نخسیتن بار در مازندران عملیاتی شده است.

حری با اعلام اینکه حساسیت نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح سینما استان مازندران به صورت جدی وجود دارد و مسئولان بهداشت و درمان استان نیز بر این روند نظارت کامل دارند.

لازم به ذکر است ، توسعه سالن‌های سینما، بهمن آمل، سینما بهمن بهشهر و پروژه پردیس سینمایی ایران واقع در میدان امام حسین(ع) ساری را نیز در دستور کار واحد امور سینمایی حوزه هنری مازندران قرار دارد.

ایشان در پایان با اشاره به اینکه سینما از دیرباز محل تجمع خانواده ها برای گذراندن اوقات فراغت و ایجاد شادابی و طراوت در فضای خانوادگی شهروندان بوده ، از همشهریان برای حضور پررنگ تر در سینماها و حمایت از تنها سینمای شهر دعوت نموده تا از خاموش شدن چراغ تنها سینمای شهر جلوگیری شود و این مکان نوستالوژیک که اکثر همشهریان عزیز در آن خاطره های خوب و به یادماندنی دارند برای همیشه سر پا بماند.