سفر یک‌روزه “نوبخت” معاون رئیس جمهور به غرب مازندران

عکاسان( اکبر موسوی، پورعلم ، ولی نژاد) خبرگزاری ایرنا مازندران

 

افتتاح پروژه‌های رامسر با حضور دکتر نوبخت

دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری در جریان سفر یک‌روزه خود به استان مازندران دانشکده پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران و فنی‌وحرفه ای رامسر را افتتاح کرد.

افتتاح مسکن محرومان در تنکابن با حضور دکتر نوبخت

دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری علاوه بر افتتاح یک‌هزار واحد مسکن مددجویان استان مازندران ، از بیمارستان فوق تخصصی در حال ساخت تنکابن بازدید کرد.

افتتاح اورژانس بیمارستان نوشهر با حضور معاون رئیس جمهوری

 دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور  علاوه بر افتتاح ساختمان جدید اورژانس بیمارستان نوشهر از ورزشگاه پنج هزار نفری روستای ‘ تجن کلای ‘ شهرستان چالوس بازدید کرد.

 

تحقق ۱۴۰ درصدی بودجه مصوب سفر معاون رییس جمهوری به مازندران

 ایرنا – معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که تاکنون حدود ۴۰ درصد بیشتر از اعتبارات مصوب سفر سال گذشته‌اش برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مازندران اعتبار اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا ، دکتر محمد باقر نوبخت روز پنجشنبه در جریان بازدید از دانشکده پردیس علوم پزشکی رامسر در گفت و گو با خبرنگاران گفت : در جریان سفر سال گذشته برای تکمیل ۲۳ پروژه ۵۴۵ میلیارد تومان تصمیم گیری شد که با افزایش این اعتبارات تا امروز ۸۸۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی گفت که قرار است ۸۵ میلیارد تومان دیگر هم برای اتمام برخی از طرح ها پرداخت شود.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور مرداد ماه سال ۹۹ در سفری ۲ روزه به مازندران از طرح های مهم نیمه تمام مازندران بازدید کرده و برای تکمیل بعضی از آنها به شرط اتمام در زمان بندی تعیین شده بودجه اختصاص اختصاص داده بود.

دکتر نوبخت در آن سفر از جاده دسترسی فرودگاه بین المللی دشت ناز ، تصفیه خانه فاضلاب، تالار مرکزی و کتابخانه ، بیمارستان ۳۷۰ تختخوابی ، سالن ورزشی ۶ هزار نفری موسوم مجموعه ورزشی دو قلو ، نیروگاه زباله سوز و بیمارستان ماهفروجک ساری ، بیمارستان ۲۳۷ تختخوابی جایگزین  رازی  قائمشهر، طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف در بابل ، فرودگاه در دست ساخت بیشه کلا محمود آباد ، پل در دست اجرای شیرگاه شهرستان سوادکوه ، ورزشگاه وطنی قائمشهر ، سد لاستیکی سرخرود محمودآباد و کمربندی نور – رویان بازدید کرده بود.

بسیاری از طرح هایی که مورد بازدید معاون رییس جمهوری قرار گرفت و اعتبار دریافت کرد ، نه تنها مورد نیاز اساسی مازندران محسوب می شوند ، بلکه از شروع ساخت بعضی از آنها بیشتر از یک دهه زمان سپری شده است.

تخصیص بودجه برای فاز دوم پردیس بین‌الملل 

دکتر نوبخت همچنین در این مصاحبه گفت که اعتبار لازم برای اجرای فاز دوم دانشکده پردیس رامسر در پایان سفر امروز پس از جمع بندی با مسئولان استانی و شهرستانی اعلام خواهد شد.

وی افزود : سفر به غرب مازندران با توجه به ضرورت هایی که وجود داشت امروز انجام شد و امیدواریم که در پایان سفر پس از نشست با استاندار و نماینده  مجلس میزان اعتبار لازم برای توسعه، تکمیل و تجهیز طرح های این منطقه به جمع بندی برسیم.
معاون رئیس جمهوری قرار است امروز علاوه بر افتتاح طرح های های رامسر ، تنکابن و نوشهر ا ز چند طرح در دست اجرای شهرهای تنکابن ، عباس آباد و چالوس بازدید کند.

نوبخت صبح امروز علاوه بر افتتاح فاز اول ساختمان پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رامسر ، ساختمان ملاصدرای این شهرستان را هم افتتاح کرد.