سفر یک روزه “محمد باقر قالیباف” رئیس مجلس به مازندران

عکاس( ارسالی) خانه ملت، روابط عمومی استانداری مازندران و باشگاه خبرنگاران جوان

 

دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی ساری مورد استقبال مقامات این استان قرار گرفت.

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برای شرکت در دو یادواره شهدا در بهشهر و محمودآباد و بازدید از برخی طرح‌های صنعتی صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی شهدای ساری شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ابتدا در یادواره شهدای بهشهر سخنرانی خواهد کرد و پس از آن در کارخانه بهپاک کلنگ آغاز عملیات اجرایی ساخت کارخانجات تصفیه روغن و خوراک دام شرکت را به زمین می‌زند.

آقای قالیباف در ادامه سفر به شرق مازندران بازدیدی نیز از امکانات منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد خواهد داشت.

دیدار با اعضای مجمع نمایندگان مازندران و مسئولان ارشد استان از دیگر برنامه‌های امروز رئیس مجلس شورای اسلامی است.

محمد باقر قالیباف عصر امروز نیز در یادواره شهدای وزرا محله شهرستان محمودآباد شرکت خواهد کرد.

 

 خبر خوش رییس مجلس از منطقه آزاد مازندران

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع بررسی لایحه منطقه آزاد مازندران در کمیسیون تخصصی نهایی شده و در انتظار طرح در صحن علنی قوه مقننه است. ‎
دکتر محمدباقر قالیباف در جریان نظارت میدانی از بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد شهرستان بهشهر، در جمع خبرنگاران درخصوص آخرین وضعیت لایحه منطقه آزاد مازندران، گفت: در رابطه با بخش منطقه آزاد این استان قبلا مجلس تصمیم گرفته بود و مصوبه آن به شورای نگهبان ارسال شد؛ این شورا ایراداتی را نسبت به لایحه گرفت و آن را مجدداً به مجلس بازگرداند که در کمیسیون تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: موضوع منطقه آزاد مازندران و خراسان در یک لایحه گنجانده شده که در کمیسیون تخصصی بررسی و نهایی شده است، لذا منتظریم این مهم به صحن مجلس بیاید و امیدواریم نمایندگان تصمیم مورد انتظار مردم دو استان را بگیرند تا نهایتاً لایحه به شورای نگهبان ارسال شود.