حضور سفیر هفته هنر انقلاب در دستگاههای فرهنگی و اجرایی استان مازندران

عکاس (زینب ذبیحی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

سفیر هفته هنر انقلاب، بیانیه ویژه رییس حوزه هنری مازندران را به مراکز اداری استان برد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران ارسلان مهدوی ساروی کارگردان و بازیگر نمایش های بومی و آیینی استان، جهت ارسال بیانیه ویژه هفته هنر انقلاب این مرکز به  دستگاههای فرهنگی و اجرایی استان رفت.

گفتنی است در این حرکت نمادین، پیام مهدی معصومی گرجی  همراه با تمثال شهید سید مرتضی آوینی، توسط مهدوی ساروی (سفیر هفته هنر انقلاب) به مدیران و مسئولان چندی از مراکز اداری و فرهنگی استان از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، راه آهن شمال و کتابخانه های عمومی استان تقدیم شد.

علیرضا پاکبین معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری مازندران  این اقدام را (که بصورت اجرایی نمایشی با آداب و لباس بومی و خوانش شعر مازندرانی همراه بود) حرکتی در راستای ترویج اندیشه هنر متعهد عنوان کرد و گفت: علاوه بر ارایه بیانیه و متن پیام رییس حوزه هنری استان، این حرکت به نوعی قدردانی از زحمات و تدابیر دستگاههای  اداری و اجرایی استان بوده که سال گذشته همکاری و مشارکتهایی با حوزه هنری داشته اند و از جهتی انگیزه دعوت به همکاری در سال 1400 را نیز در بر داشته است.

شایان ذکر است که حوزه هنری مازندران از 18 فروردین همزمان با سالگرد شهادت سید مرتضی آوینی، بمدت یک هفته به عنوان هفته هنر انقلاب برنامه هایی را در استان برگزار می کند.