برنامه پویش فصل کتاب به ایستگاه سوم رسید. سومین برنامه پویش فصل کتاب با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در بوستان شمس ساری برگزار شد.

بوستان‌های ساری ایستگاه اجرای پویش فصل گرم کتاب می شوند
کانون پرورش فکری به منظور غنی سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان، پویش فصل گرم کتاب را در بوستان‌های شهر ساری برگزار می نماید.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، این پویش از سوی این اداره کل و با همکاری شهرداری ساری با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان در بوستان‌های شهر ساری برگزار می‌شود و بر دو محور موضوعیِ «ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی» و «تقویت مهارت‌های زندگی «تمرین زندگی» تاکید دارد.
این برنامه با حضور مربیان کانون پرورش فکری مازندران سه شنبه‌های هر هفته تا پایان فصل تابستان در بوستان‌های مرکز استان برپا می شود.
پویش فصل گرم کتاب با اجرای برنامه‌های متنوع مانند: معرفی کتاب، قصه‌گویی ، ایستگاه کتاب‌خوانی، ایستگاه‌های نقاشی، نجوم، سفال، اجرای نمایش عروسکی، بازی و سرگرمی و … در راستای تشویق کودکان و نوجوانان به کتاب‌خوانی تا کنون 2 نوبت در بوستان سنگ و ملل برپا شد.
بر همین اساس قرار است؛ ایستگاه‌های اجرای پویش در ساری : 8مرداد در بوستان ولایت – 15مرداد در بوستان پیوندی(کولاییان) خیابان پیوندی – 22 مرداد در بوستان دامادی(پارک آفتاب) بلوار آزادی- 5 شهریور در بوستان مادر در میدان فرح آباد -12شهریور در پارک قائم میدان تجن برپا شوند.