سومین جشنواره ملی همدلی،توسعه گردشگری و حفاظت محیط زیست چهاردانگه در روستای “کارنام” شهرستان ساری برگزار شد

سومین جشنواره ملی همدلی،توسعه گردشگری و حفاظت محیط زیست چهاردانگه در یک روز گرم تابستانی باحضور مسئولین استانی و شهرستان و با حضور پرشور مردم و تورهای داخلی در روستای کارنام برگزار گردید که حضور موسیقی اقوام (کردها_خراسانیها _بختیاریها و مازندرانیها )شور خاصی بر مراسم حاکم کرده بود.

در این مراسم با حضور مدیرکل محیط زیست استان،معاون گردشگری استان ،،معاون کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران،و مسئولین شهرستانی حضور داشتند.

((چه دلنشین است به رشته تحریر در آورده شود اتحاد و همبستگی ملی و فرهنگی .
مفتخر اعلام نمایم سومین جشنواره ملی همدلی،توسعه گردشگری حفاظت محیط زیست منطقه چهاردانگه که با پویش مردمی و دستانی خالی از مادیات و مملو از تلاش و پشتکار و انسجام جوانان منطقه به جهت معرفی پتانسیلها و جاذبه های چهار دانگه که با عنایت و لطف به اینکه صنعت گردشگری نوپاست در نتیجه بر احیای ان الزام آور است .و هدف دیگر احیا فرهنگ اصیل مازندران . دوستداران این خطه معتقد هستند احیا فرهنگ اصیل قومیت ها ضمانت فرهنگ ایرانی اسلامی در برابر تهاجمات فرهنگی می باشد .و بزرگترین هدف این جشنواره ایجاد اشتغال پایدار با توجه به ظرفیتهای طبیعی (گیاهان خود رو که با لطف الهی 9نوع گیاه داروئی در این منطقه خوش آب و هوا )که می تواند با هنر ،هنرمندان و جوانان کار آفرین و همت منسجم مسئولین گامی به سوی اهداف بلند والای مقام معظم رهبری که نشات گرفته از تولید ملی می باشد.
مفتخرم که این اتحاد و همبستگی را یکی از الطاف الهی خوانده و بر همت و اتحاد این مردم بالندگی نمایم که خواستن توانستن است.))

محمد اندراجمی