شب های فرهنگی رامسر در بوستان ولایت ساری 2022

عکاس(محسن هدایتی بنیادآباد) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

نخستین شب از شب های فرهنگی رامسر در بوستان ولایت ساری 2022 برگزار شد.

 ویژه‌برنامه شب‌های فرهنگی رامسر به عنوان آغازی بر سلسله‌برنامه‌های شبانه گردشگری مازندران ۹ و ۱۰ اردیبهشت در بوستان ولایت ساری با اجرای برنامه‌های فرهنگی و برپایی نمایشگاه غذا و هنرهای سنتی و صنایع دستی رامسر برگزار می‌شود.

برپایی شب‌های فرهنگی در ساری و رامسر به مناسبت رودیداد ۲۰۲۲

به گزارش فارس، مهدی ایزدی سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شب‌های فرهنگی در جریان برگزاری رویداد پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو ساری ۲۰۲۲ به صورت استانی و ملی برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به اهمیت این رویداد در مسیر معرفی استان مازندران، گفت: برگزاری شب‌های فرهنگی بهارنارنج با همراهی استان‌های کرمان و فارس و همچنین شب گلاب ایران با همکاری استان اصفهان و شهر کاشان از دیگر برنامه‌های این رویداد است که سعی دارد بخشی از ظرفیت‌های فرهنگی وگردشگری را به‌نمایش بگذارد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تصریح کرد: معرفی آداب‌ورسوم، صنایع‌دستی، غذا و اجرای گروه‌های موسیقی شهرها و استان‌ها بخشی از این برنامه است، معرفی ظرفیت‌های اقتصادی، طبیعی، کشاورزی در قالب پخش ویدئوهای جذاب، معرفی جذابیت‌های گردشگری و اجرای بازی‌های محلی از بخش‌های دیگر این رویداد خواهد بود.

به گزارش فارس، شب فرهنگی رامسر در رویداد ساری ۲۰۲۲ در روزهای۹ و۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در محل بوستان ولایت شهر ساری برگزار خواهد شد.