نخستین جلسه شورای اداری شهرداری منطقه ۲ ساری در سال ۹۸با حضور مدیران شهری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ، نخستین جلسه شورای اداری سال ۹۸ با حضور فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان، طاهری معاون اداری و مالی، کافی رئیس اداره حراست، آقامیری مشاور فنی و اجرایی، قبادی شهردار منطقه دو، مدیران معاونین و مسئولین واحدهای شهرداری منطقه دو در دفتر شهردار منطقه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه قبادی ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک اعیاد شعبانیه، از تلاش ها و خدمات ۸۱ ماهه دکتر مهدی عبوری در شهرداری ساری تشکر نمود و ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان در مسئولیت جدید، انتصاب شایسته مهندس فرزانه را به سمت سرپرست شهرداری مرکز استان تبریک گفت و از زحمات کارکنان شهرداری منطقه طی ماه های اخیر ابراز خرسندی نمود.

شهردار منطقه۲ ساری در ادامه گفت: موفقیت و رضایتمندی با بکارگیری تلاش، تخصص، نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب رجوع، و وحدت و همدلی روز افزون بین کارکنان حاصل می گردد. وی همچنین از زحمات همکاران حوزه خدمات شهری، فنی، عمرانی در ایام پایان سال و بهسازی روند بوستان ملل تشکر کرد و بر لزوم هماهنگی در اجرا و پیشبرد برنامه ها پروژه های مختلف و هموار نمودن مسیر توسعه در سال جدید تاکید نمود.

سپس مهندس فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان، پس از خیر مقدم و تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر از زحمات دکتر عبوری شهردار سابق ساری تشکر نمود و گفت: در دوران مدیریت ایشان شاهد تحولات عظیمی در حوزه های عمرانی، فنی و اجرایی بوده ایم که مرهون زحمات و اهتمام ایشان و به کار گیری تیم متخصص مدیریتی بوده است.

وی در ادامه با اشاره به موقعیت استراتژیک و جغرافیایی شهرداری منطقه دو بر لزوم به کارگیری نیروی انسانی متخصص، باتجربه و کارآمد در این مجموعه مهم تاکید نمود و گفت: نهایت تلاش این مجموعه باید در جهت کسب رضایت شهروندان و دستیابی به اهداف عالیه مدیریت شهری باشد زیرا شهروندان ولی نعمت ما هستند و شهروند محوری باید سرلوحه کار قرار بگیرد.

در پایان مدیران حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات در جهت پیشبرد اهداف عالیه شهرداری و مسئولین واحدهای منطقه به ارائه گزارش عملکرد واحد خویش پرداختند.