در آستانه هفته وقف، شورای اداری شهرستان ساری در آستان متبرکه امام‌زاده عباس(ع) برگزار شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی  با تاکید بر توسعه ورزش همگانی و سلامت روانی، گفت: یکی از نیازهای جدی شهرستان ساری برای گسترش ورزش‌های قهرمانی و حرفه‌ای و حرکت به سمت جامعه‌ای سالم، توجه و تأکید بیشتر بر اجرای مداوم و مستمر همراه با فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم در حوزه ورزش‌های همگانی است.

وی با اشاره به هفته گرامیداشت وقف با بیان اینکه فرهنگ وقف و ثمرات آن را باید در جامعه نهادینه کرد، افزود: با نهادینه کردن این سنت حسنه که در آموزه‌های دینی و سیره ائمه اطهار (ع) به نیکی به آن پرداخته شده است، می‌توان بسیاری از مشکلات شهرستان را حل کرد.

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به ضرورت پرداخت به هنگام مطالبات اوقاف توسط تمامی دستگاه‌ها، نهادها و مردم، تصریح کرد: تامین منافع عمومی و عدالت اجتماعی از مهمترین ابعاد توسعه پایدار به شمار می رود. به همین علت جدا از دولت، مردم نیز بایستی در این زمینه تلاش کنند تا مسیر دستیابی به این مهم هموار شود که یکی از ابزار آن وقف است.

رضایی ببا بیان اینکه عدم تعامل دستگاه‌ها نباید به مردم ضرر برساند، تاکید کرد: در فصل سرما هیچ یک روستائیان نباید دغدغه تامین سوخت را داشته باشند.

وی با اشاره به ادامه اجرای طرح مازندران پاک در مرکز استان، بیان کرد: باید ساری به عنوان مرکز مازندران پیشانی استان در توسعه فضای سبز و پاکسازی معابر باشد.

شهردار ساری:

شهری در حد و نام مردم ساری خواهیم ساخت

عباس رجبی در جلسه شورای اداری شهرستان ساری: با همکاری و تعامل تمامی دستگاه ها و نهادهای مرکز استان می توان شهری در شان و جایگاه مردم ساری ساخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان صبح امروز پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ساری با بیان اینکه اجرای پروژه های عمرانی اولویت شهرداری است، اظهار داشت: اهميت دادن به شهروندان از عناصر اصلی شهر است و مرتفع کردن مشکلات مردم نیز از رویکردهای مهم شهرداری ساری است.

وی افزود: با همکاری و تعامل تمامی دستگاه ها و نهادهای مرکز استان می توان شهری را ساخت که در شان مردم ساری باشد.

شهردار مرکز استان با بیان اینکه تلاش ما ارائه خدمات  شایسته و در شان شهروندان ساری است، گفت: تمامی مشکلات را می توان در چارچوب اداری و تعامل نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مدیران شهرستانی مرتفع کرد.

وی با اشاره به پیشینه و فرهنگ شهرساری، ایجاد چهره و نمادی زیبا در شان این این شهر که برگرفته از هویت اسلامی و ایرانی باشد را در جای جای معابر و خیابان ها لازم و ضروری دانست.

رجبی تاکید کرد: با همت و اراده ای که در شهرداری ساری وجود دارد شهری را در شان و حد و نام مردم ساری خواهیم ساخت.

شهردار ساری خواهان همکاری دستگاه های دیگر در پیشبرد اهداف شهرداری ساری در جهت خدمات رسانی بهینه برای مردم مرکز استان شد و تاکید کرد: درب شهرداری ساری به روی سازمان ها، نهادها و شهروندان باز است و از هرگونه کمکی که در راستای توسعه شهر باشد بهره گیری می کنیم.

عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری در این جلسه به پروژه زباله سوز مرکز استان اشاره کرد و بیان داشت: در روزهای اخیر بخشی از بودجه ساخت  نیروگاه زباله سوز ساری تامین شده است؛ بر این اساس ضرورت دارد تا با مدیریت و اراده قوی، عملیات اجرایی ساخت ابنیه و جانمایی و نصب تجهیزات با سرعت و دقت کافی انجام شود.

وی افزود: عباس رجبی با داشتن سابقه مدیریت در سازمان ها و مناطق شهرداری، مدیری باتجربه و بدون حاشیه است که بدون تردید وجود ایشان در جایگاه شهردار مرکز استان، ساری را در مسیر آبادانی و پیشرفت قرار خواهد داد.

علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور عباس رجبی شهردار ساری و عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان می توان با تعامل و همکاری این دو مدیر ساعی اقدامات شایسته ای را برای شهروندان مرکز استان انجام داد چرا که اعتقادم بر این است خدمت به مردم؛ بالاترین خدمت است.