شکست تیم فوتبال نساجی قائمشهر مقابل صنعت‌نفت آبادان

طلسم برد خارج از خانه شکسته شد؛

نساجی مازندران 0 – نفت آبادان 1؛ بازگشت دوباره به صدر جدول

شاگردان سیروس پورموسوی در طلسم شکنی بزرگ خود موفق شدند به اولین برد خارج از خانه دست یابند و بار دیگر به صدر جدول صعود کردند.

به گزارش “ورزش سه”، نساجی مازندران که امیدوار بود به روند نزولی کسب نتیجه خود خاتمه دهد، در نیمه اول با عملکردی دور از انتظار و پاس‌های اشتباه پرتعداد فرصت را به حریف داد تا طالب ریکانی با گلی دیدنی تیمش را به برتری برساند. در نیمه دوم، نفت آبادان برای حفظ تک گل ارزشمند خارج از خانه خود در فاز دفاعی فرو رفت اما حملات پردامنه نساجی مازندران نیز بی نتیجه ماند تا این تیم بار دیگر در قائمشهر با شکست به کار خود پایان دهد. این برد باعث صعود دوباره نفت آبادان به صدر جدول شد.

در حاشیه

* همانند دیدارهای قبلی تماشاگرانی که حامی نساجی مازندران هستند از خانه‌های اطرافیان استادیوم شهید وطنی به حمایت و تشویق بازیکنان سرخپوش می‌پردازند.

* وحید فاضلی که در این فصل هدایت نساجی را به عنوان سرمربی عهده‌دار شده، نیمکتی لرزان را دنبال می‌کند و شایعات از ادامه همکاری با او در صورت دستیابی به نتیجه در این بازی خبر می‌دهند.

* سیروس پورموسوی در رویای دستیابی به صدر جدول و اولین پیروزی خارج از خانه، پا به استادیوم شهید وطنی قائمشهر گذاشته است و باید دید قادر به سرانجام رساندن این هدف خواهد بود یا خیر.

بهترین بازیکن زمین:

فرزین گروسیان با گرفتن پنالتی حامد شیری مهمترین نقش را در این بازی داشت. دروازه بان نفت آبادان که جانشین فلاح زاده شده بود، به خوبی از این فرصت بهره برد و توانست با مهار پنالتی حریف، تیمش را در جریان بازی حفظ کند و آنها سه امتیاز ارزشمندی را از آن خود کنند.

 

اتفاق ویژه:

سریال شکست های نساجی مازندران که اکنون در داخل خانه هم تداوم دارد، آنها را در جمع قعرنشینان جدول حفظ کرد و مهمترین اتفاق اما پایان طلسم عدم برد نفت آبادان در خارج از خانه بود. نفت که بیشتر فصل را تا به اینجا بالای جدول حضور داشته، تنها با تکیه به امتیازات خانگی در جمع مدعیان حاضر بود و برابر نساجی در هفته یازدهم اولین برد خارج از خانه را نصیب خود کرد.