با دستور شهردار ساری:

ضدعفونی شهر ساری جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در حال انجام است

حسب دستور و تاکید عباس رجبی شهردار ساری، ضدعفونی و نظافت شهر جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در حال اجرا است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز مازندران در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با هدف حفظ سلامت شهروندان ، دستور نظافت و ضدعفونی کل شهر را به سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی ، مدیریت پسماند و حمل و نقل بار و مسافر ابلاغ کرد.

بر این اساس سازمان آتش نشانی ضمن آماده باش کامل و تشکیل 6 اکیپ 5 نفره مجهز به ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز از ساعت 6:30 صبح پنجشنبه از مرکز شهر اقدام به ضدعفونی تمام نقاط شهر خصوصاً بازارها و اماکن پر تردد کرده است.

علی دومیرکلایی رئیس سازمان آتش نشانی ساری اظهار کرد: آتش نشانان ساروی شهر ساری را ضد عفونی کردند.

وی افزود: صبح امروز به دستور عباس رجبی شهردار ساری 6 اکیپ از نیرو های عملیاتی آتش نشانی همراه با خودرو های حامل مواد ضد عفونی کننده معابر و اماکن عمومی سطح شهر را ضد عفونی کردند.

دومیرکلایی با اشاره به تلاش بی وقفه آتش نشانان و همکاری سازمان های تابعه شهرداری با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان، گفت: شهروندان عزیز در این راستا با آتش نشانان همکاری لازم را بعمل آورند.

وی گفت: در جهت پاک سازی آلودگی تا فروکش نکردن شیوع ویروس کرونا طرح ضد عفونی کردن معابر و اماکن عمومی کماکان ادامه خواهد داشت.