فرمانداری ساری گفت: هرگونه تردد از پل تجن تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

عباسعلی رضایی در گفت‌وگو با فارس در محدوده پل تجن اظهار کرد: از شب گذشته بارندگی شدیدی در کل استان اتفاق افتاد که این بارندگی‌ها از غرب آغاز شده در شرق استان شدتش بیشتر است.

وی افزود: در شهرستان ساری، جاده موصلاتی ساری به کیاسر از نیمه‌های شب گذشته بسته شد که با تلاش راهداری و پیمانکاران بخش خصوصی راه بازگشایی شد، اما مسیر جاده تاکام به کیاسر به جهت شدت بارش برف بسته است و در تلاش هستیم تا این جاده را هم بازگشایی کنیم.

فرمانداری ساری با بیان اینکه در شهر هم برای ما مشکلات شهری ایجاد نشد، خاطرنشان کرد: چون شدت بارندگی زیاد بود، آب رودخانه تجن بالا آمده که تصمیم گرفتیم ساعاتی پل تجن را ببندیم تا اتفاقی نیفتد و تا زمانی که به حالت عادی برنگردد شاید این پل همچنان بسته باشد.

این مسؤول با بیان اینکه مردم از جاده سمسکنده تردد کنند تا با مشکل مواجه نشوند، بیان کرد: توقعم از مردم ساری،روستاهای اطراف و افرادی که در مجاورت رودخانه تجن زندگی می‌کنند این است که از محدوده تجن فاصله بگیرند عکس گرفتن از این شرایط ممکن است مشکلاتی را بوجود آورد.

رضایی گفت: دست به دست هم دهیم تا در کمترین زمان مشکل را حل کنیم، نزولات آسمانی نعمت است و باید تلاش کنیم که مردم کمترین خسارت را ببینند.

 

در پی هشدار ستاد مدیریت بحران شهرداری ساری مبنی بر  بارش شدید باران به مقدار تقریبی 100 میلی متر طی روزهای 26 الی 28 اسفندماه ، این ستاد اعلام می دارد به دلیل طغیان رودخانه تجن و بالا آمدن سطح و حجم آب  ، شهروندان و مسافران گرامی از تردد و اتراق در حاشیه رودخانه تجن و نیز آمد وشد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند.

ضمناً به همین دلیل و در جهت سهولت در خدمات رسانی به شهروندان و پیشگیری از خطرات احتمالی ، تردد خودرو و همشهریان عزیز در بوستان های قائم و ملل تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

شهروندان عزیز در صورت مشاهده حادثه ضمن حفظ خونسردی ، سریعاً با شماره های 137 یا 125 تماس حاصل نمایند.