فیض الله نفجم بعنوان رئیس هیات تکواندو مازندران انتخاب شد

 مجمع انتخاباتی هیات تکواندو مازندران برگزار شد که در پایان فیض الله نفجم با کسب ۱۷ رای قاطع بعنوان رئیس هیات تکواندو مازندران انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، با حضور دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان ، محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو و اعضای مجمع انتخابات هیات تکواندو استان مازندران ؛ این مجمع برگزار و پس از رای گیری فیض الله نفجم با کسب ۱۷ رای از 17 رای ماخوذه برای 4 سال رای اعتماد اعضا را کسب کرد.
محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران در حاشیه این مجمع اظهار داشت : از همه کاندیداهای حاضر تشکر می کنم و بدانید که کار کردن و مدیریت در این رشته سخت و دشوار است و نیاز به دوندگی و تلاش شبانه روزی دارد.
پولادگر مازندران را یک نعمت برای ورزش کشور دانست و افزود: این انتخاب بسیار هوشمندانه بود ؛ چون فرد منتخب ویژگی های ممتازی دارد.
این استان بسیار مستعد برای تمام رشته های ورزشی است و اگر کم توجهی به ورزش مازندران شود، کفران نعمت خواهد بود.
  پولادگر با بیان اینکه تکواندو مازندران همواره برند بوده است ، افزود: در همه این سالها جایگاه تکواندو مازندران جزو 5 استان برتر کشور بوده است به همین دلیل، تلاش ها این بود که گزینه های خوب و قدرتمندی برای ریاست این هیات داشته باشیم و همین موضوع حساسیت ها را بالا برد.
رئیس فدراسیون تکواندو در ادامه گفت : دوران انتخابات تمام شده است و اکنون همه باید همدل و همصدا باشیم و از فضای چندگانگی در تکواندو فاصله گرفته شود چرا که تکواندو مازندران قدرتمند است.
 وی از اعضای مجمع استان خواست، تا ضمن نظارت بر عملکرد هیات، در کنار رئیس هیات تکواندو باشند و برای مرتفع شدن مشکلات و حرکت رو به جلو تکواندو به رئیس جدید کمک کنند.
دکتر رنگرز نیز در حاشیه انتخابات این مجمع، با تبریک به آقای نفجم گفت: امیدوارم با حمایت اعضای مجمع و ایجاد فضای همدلی شاهد رشد و توسعه بیش از پیش تکواندو باشیم چراکه مازندران قطب این رشته ورزشی است و باید در جایگاه واقعی خود قرار گیرد.
رنگرز افزود: رئیس هیات تکواندو باید در پروسه 4 ساله پیش رو برنامه محور باشد تا تکواندو مازندران در رتبه یک کشور قرار گیرد.
وی در ادامه افزود : امیدواریم در پی این انتخابات شاهد رشد سریعتر و قدرتمندتر شدن این رشته در مازندران باشیم. فیض الله نفجم نیز در حاشیه این مجمع اظهار داشت : استان مازندران ستون اصلی فدراسیون تکواندو است. وی ادامه داد: بیش از 70 درصد عنوان های کسب شده در تیم ملی برای مازندران بوده است و ورزشکاران و قهرمانان خوبی در شته تکواندو داریم که افتخار استان هستند. نفجم افزود: دو خانه تکواندو در دست احداث داریم که باید تجهیز شوند و ده درصد باقی مانده‌اش انجام شود.
وی ادامه داد: در تکواندو در چند سال اخیر افتخارات زیادی داشته ایم و با کمک دکتر رنگرز و دکتر پولادگر تکواندو مازندران افتخار استان و بازوی اصلی تکواندو کشور خواهیم بود.