مانور مشترک آتش نشانان ساری و آتش نشانان شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی(ره) برگزار شد

این مانور به منظور حفظ آمادگی و ارتقای سطح فنی و عملیاتی پرسنل در امدادرسانی به حادثه دیدگان و افزایش هماهنگی بین تیم های عملیاتی شرکت کننده اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری ، مانور مشترک امداد ونجات و اطفای حریق با حضور آتش نشانان ایستگاه 3 و یک آتش نشانی ساری و آتش نشانان شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی با حضور علی دومیرکلایی رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری ساری، میلادی مدیر شهرکهای صنعتی شهرستان ساری ، علیرضا فرجی مدیر شرکت خدماتی شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی ساری و رجبی کارشناس حوزه فنی شرکت شهرکهای صنعتی استان مازندران برگزار شد.

بر اساس این گزارش این مانور با هدف ارتقا توان و مهارت عملیاتی آتش نشانان و هماهنگی بیشتر نیرو ها در عملیات های امدادی و  همچنین به منظور تست تجهیزات و بررسی عملکرد نیرو های شرکت کننده اجرا شد.

لازم به ذکر است عملیات نجات در آوار ، جستجو در دود ، حمل مصدوم و اطفای حریق مواد شوینده از برنامه های این مانور بوده است و در این مانور مدیران شهرک صنعتی شهیدمصطفی خمینی و رئیس این سازمان و همچنین سرپرست اداره عملیات، روسای ایستگاه ها و مسئول HSE  بر روند اجرای مانور نظارت داشتند.