مانور جهادی عملیات برق‌رسانی به نیروگاه زباله‌سوز ساری

مانور جهادی عملیاتی برق رسانی به نیروگاه زباله سوز ساری با حضور آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، عباسعلی رضایی فرماندار ساری و فرامرز سپری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران برگزار شد. 

به گزارش ایسنا،در حاشیه این مانور عملیاتی آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران با عنوان اینکه مدت هاست که مردم ساری منتظر راه اندازی نیروگاه زباله سوز هستند، اظهار کرد: این نیروگاه نیازمند زیرساخت هایی همچون برق دارد بنابراین زمانی که این پروژه ی مهم مورد بهره برداری قرار گرفت نباید مشکل تامین برق داشته باشد به همین منظور  شرکت توزیع برق استان در یک اقدام و عملیات  جهادی توانستند جلوتر از بازه ی زمانی این ظرفیت برقی را تامین کنند.

وی افزود: بنابراین پیمانکار زباله سوز می‌بایست با تسریع در روند کار شرایطی را فراهم نماید تا پایان سال این پروژه مورد بهره برداری قرار گیرد.

در ادامه فرامرز سپری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با عنوان اینکه اقدام جهادی شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران تامین برق نیروگاه زباله سوز ساری در  دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: با اکیپ امکانات و نیروهای جهادی برق رسانی به این پروژه در حال انجام می باشد که طی ۲۴ ساعت آینده آماده ی تامین و فروش انرژی می شود تا زمانی که نیروگاه زباله سوز مورد بهره برداری قرار گرفته است مشکلی بابت تامین انرژی برق نداشته باشد.

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در راستای پیگیری بخشی از مطالبات مردم که در سیستم مدیریتی با هدف خدمتگزاری به مردم برنامه‌ریزی شده است، گفت: امروز شاهد یک اقدام جدید با نگرش تحول خواهی مدیریت هستیم.

وی تصریح کرد: در راستای دغدغه های مهم  مردم  و مورد مطالبه جامعه  تامین برق نیروگاه زباله سوز ساری در دستور کار قرار گرفته است  که در دو منظر سرعت بخشیدن به پروژه و عملی شدن آمال و آرزوهای چندین ساله مردم ساری و میاندرود که انتظار دارند در اسرع وقت نیروگاه زباله سوز ساری به بهره برداری برسد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در حالیکه از اقدمات جهادی در دولت و مجلس دور ماندیم امروز شاهد یک تفکر جهادی از سوی شرکت توزیع برق بودیم که جای قدر دانی دارد که این نوع نگاه باید در کل  استان برای توسعه مازندران اجرایی شود که به عنوان نماینده مردم جای قدردانی دارد.