مجمع عمومی خانه سینمای مستند مازندران برگزار شد

خانه سینمای مستند مازندران مجمع عمومی عادی خود را با گزارش هیات مدیره و انتخابات بازرس برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه سینمای مستند مازندران با حضور اکثریت اعضای رسمی این تشکل و نمایندگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سالن بلک باکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مجمع سالانه آن مرکز برپا شد.

گفتنی است این گردهمایی با هدف ارائه گزارش هیات مدیره از عملکرد یک سال گذشته، برنامه ها و فعالیت های خانه مستند و همچنین انتخابات بازرس(با معرفی نامزدهای داوطلب) صورت پذیرفت.

«سید احمد طاهر پور» عضو هیأت موسس خانه سینمای مستند مازندران و چهره نامدار هنری استان در این محفل، تعامل سازنده و همدلی اعضا را بهترین قاعده برای پیشرفت در کار و پیشبرد برنامه های هدفمند، منسجم و کارامد خانه سینمای مستند مازندران برشمرد و گفت: پا گرفتن یک حرکت و تبدیل شدن آن به جریان مؤثر در جامعه همیشه با اقدام افرادی علاقمند و رودررویی با مسائل و مشکلات بسیاری همراه است و نتیجه این کار نیز در طول زمان(نه بلافاصله) مشاهده میشود.

وی افزود: با نگاه جدی مستندسازان به خانه سینمای مستند، همچنین تلاش و همکاری باید اجازه داد خانه مستند که اکنون یک نهال تازه رسته است به درختی تناور تبدیل شود، چراکه مازندران در عرصه فیلمسازی مستند همواره از پتانسیل بالایی برخوردار بوده و در آینده نیز شاهد رشد هنرمندان بزرگی در این زمینه خواهیم بود.

گفتنی است، مجمع عمومی خانه سینمای مستند مازندران در ادامه با معرفی داوطلبان و برگزاری انتخابات بازرس به پایان رسید که در نهایت « پیام میر تبریزیان» با کسب رای بیشتر نسبت به دیگر داوطلبان به عنوان بازرس خانه سینمای مستند مازندران انتخاب شد.

شایان ذکر است خانه سینمای مستند مازندران به عنوان یک تشکل صنفی هنری سال گذشته با برگزاری مجمع عمومی و انتخاب هیات مدیره آغاز به کار کرد.