چهارمین مرحله از تولید و توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده جهت نابودی ویروس کرونا به همت سازمان مدیریت پسماند ساری انجام شد.

توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده برای نابودی ویروس کرونا

در روزگاری که عده‌ای در بحران به‌ وجود آمده به‌ دنبال سودجویی و منفعت‌ طلبی بوده و اقلام بهداشتی و مورد نیاز جامعه را احتکار کرده و به چند برابر قیمت می‌فروشند، شهرداری ساری ‌با توزیع رایگان محلول‌های ضدعفونی‌کننده دست مهربانی به‌ سوی دیگران دراز کرده تا هر کس به سهم خود در این روزها گامی مثبت برای مقابله با شیوع کرونا در سطح جامعه بردارد.
به همین علت و با توجه به کمبود محلول ضد عفونی کننده در جامعه، سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری اقدام به توزیع رایگان این محلول میکند.

سید سلمان ابوالقاسمی رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در خصوص این اقدام، اظهار داشت: با توجه به لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و تاکید شهردار محترم ساری بر ضرورت ضدعفونی کردن مکان های عمومی این توزیع انجام شد.

ابوالقاسمی افزود: محلول ضدعفونی کننده توسط کارکنان سازمان بسته بندی شد که این محلول چندین برابر اثربخشی بیشتری دارد.

رییس سازمان مدیریت پسماند اظهار داشت: این محلول ها در قالب بطری های یک لیتری تهیه شده است و در سطح شهر و در ایستگاه های تفکیک پسماند خشک بصورت رایگان در بین شهروندانی که عضو تپش باشند توزیع شد.

در مراحل قبل محلول ها ی ضد عفونی در قالب بطری های یک لیتری تهیه شده و در سطح شهر و در ایستگاه های تفکیک پسماند خشک بصورت رایگان در بین شهروندانی که عضو تپش باشند توزیع شد.

در چهارمین مرحله از این اقدام ارزشمند به همراه محلول ضد عفونی ،ماسک قابل شستشو (نانو) نیز در بین پاکبانان شهرداری ساری و اقشار کمتر برخوردار و اعضای تپش توزیع گردید.