آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه پل تا پل :

چشم انداز توسعه شرق ساری از افق رودخانه تجن

 مراسم آغاز اجرای عملیات فاز دوم پروژه پل تا پل به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار مازندران ، نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی برگزار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، مراسم آغاز اجرای فاز دوم پروژه پل تا پل با حضور حسین زادگان استاندار مازندران، رضایی فرماندار مرکز استان، بابایی کارنامی و زارعی نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر ساری، عباس رجبی شهردار مرکز مازندران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

 استاندار مازندران در بازدید از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه پل تا پل:

پروژه پل تا پل از نظر رفع گره های ترافیکی برای ساری از اهمیت بالایی برخوردار است

استاندار مازندران درحاشیه بازدید از پروژه پل تا پل گفت : پروژه پل تا پل به دلیل حلقه وصل دو نقطه مهم از شهر و رفع گره های ترافیکی از اهمیت بالایی برخوردار است البته شورای اسلامی شهر وشهرداری پای کار آمدند و با جدیت پیگیر اتمام آن می باشند.

حسین زادگان با بیان اینکه با اتمام این پروژه مسیر جدیدی برای عبور و مرور شهروندان ساروی ایجاد می شود گفت:  خوشبختانه  منابع  کار با پیگیری های عباس رجبی شهردارساری تامین شد و اگر در ادامه فرآیند کار، استانداری مازندران برای تکمیل و اتمام این پروژه تا دهه فجر پای کار خواهد بود.

وی با یادآوری اینکه زمین  صفرآباد برای شهرداری و مردم ساری یک سرمایه است که متاسفانه چندین بار نیز تا مرز فروش هم پیش رفت، گفت: با ساخت شهربازی بخشی از مطالبات شهروندان برآورده خواهد شد و نیز فضای خوبی برای گردشگری مهیا می شود که آنهم با همکاری شهرداری، فرمانداری و حمایت شورای اسلامی شهر ساری عملیاتی و اجرا می شود.

شهردار ساری:

تحقق پروژه پل تا پل فصل تازه توسعه ساری خواهد بود

عباس رجبی شهردار ساری در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه بزرگ پل تا پل از اتمام آن طی ماه های آتی خبر داد.

عباس رجبی شهردار ساری در حاشیه این مراسم، اظهار کرد:  پروژه “پل تا پل” از  انتهای پل کابلی تا پل شهید نوری به طول 2600 متر  و عرض 26 متر حلقه وصل جنوب شرقی ساری به شرق استان است .

شهردار ساری با بیان اینکه 2  دور برگردان و 12 آبرو برای این مسیر ترسیم شده است،گفت: این پروژه از پروژه های اثر گذار در حل معضل ترافیک ونیز اتصال دو نقطه از شهر ساری بوده که شهرداری طی یکسال اخیر بصورت جدی پیگیر آن است.

شهردار ساری ضمن قدردانی از حمایت های حسین زادگان استاندار مازندران و رضایی فرماندار مرکز استان و نمایندگان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در اجرای این پروژه  یادآور شد: امیدواریم ظرف چند ماه آینده این پروژه را به اتمام برسانیم .

رجبی ابراز کرد: مردم این منطقه گلایه دارند که حدود 12 سال بلاتکلیف بودند اما مجموعه شهرداری ساری امروز این قول را می‌دهد که هم املاک مالکین مسیر این پروژه را به قیمت منصفانه خریداری کندو هم این مسیر را طی ماه های آتی افتتاح کند.

وی تاکید کرد: مسیری که بازگشایی می شود ضمن رفع ترافیک و حلقه وصل جنوب به شرق چشم انداز خوبی را برای مرکز استان فراهم کرده و بر زیبایی های این منطقه افزون می شود .

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی:

از اجرای پروژه های عمرانی شهرداری ساری حمایت خواهیم کرد

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی درمراسم  آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه پل تا پل  ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه شهرداری در راستای انجام این پروژه گفت: امیدواریم با اتمام این پروژه ، توسعه مرکز استان مازندران شتاب بیشتری گیرد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در خانه ملت گفت: این پروژه علاوه بر رفع گره های ترافیکی و چشم انداز بصری، اتوبانی مهم  و حلقه وصل غرب استان به بندر امیر آباد در شرق استان می شود .

بابایی کارنامی ادامه داد: از اجرای پروژه های عمرانی که رفاه شهروندان و توسعه شهر ساری را در پی دارد حمایت خواهیم کرد.

وی به میزبانی ساری به عنوان پایتخت گردشگری در سال 2022 اشاره کرد و افزود: باید تلاش کنیم این میزبانی را با انجام فعالیت های عمرانی و گردشگری در خور شان مرکز استان عملیاتی کنیم.

فرماندار ساری:

پروژه پل تا پل در توسعه متوازن ساری نقش موثری دارد

در ادامه عباسعلی رضایی فرماندار ساری با مهم بر شمردن پروژه پل تا پل گفت: این پروژه در توسعه متوازن شهر ساری نقش موثری خواهد داشت

وی با اشاره به تلاش های مستمر شهرداری در اجرای این پروژه بزرگ آن را گره گشای بخشی از ترافیک شهری عنوان کرد که موجبات رضایتمندی شهروندان مرکز استان را فراهم می کند.

رییس شورای اسلامی شهر ساری:

پروژه پل تا پل پاسخ به مطالبات مردم است

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه گشایش این مسیر بخشی از معضل ترافیک شهر را حل می کند ،گفت: شورای اسلامی شهر ساری در انجام این پروژه شهرداری را همراهی می کند.

وی رضایتمندی شهروندان را در اولویت فعالیت های شورای اسلامی شهر  و شهرداری برشمرد و تصریح کرد: اتمام این پروژه پاسخ به مطالبات شهروندان است که شهرداری ساری با در نظر گرفتن این مهم تلاشش  را برای تحقق آن افزون تر کرده است.