بوستان خانواده ساری افتتاح شد

با حضور حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان، رازجویان معاون استاندار مازندران، رضایی فرماندار مرکز استان، اعضای شورای اسلامی شهر، عباس رجبی شهردار ساری و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی،  بوستان خانواده ساری افتتاح شد.

معاون امور هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران:

مردم قدردان تلاش ها خواهند بود

رازجویان در مراسم افتتاحیه بوستان خانواده ساری گفت: اینکه ما بتوانیم خدمات شهری به صورت مکانیزه و یکپارچه و استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح جامعه استفاده کنیم این مدیریت یک شهردار و تدبیر شورای اسلامی یک شهر را می رساند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در مراسم افتتاحیه بوستان خانواده ساری اظهار کرد: احداث  پارک‌ها و بوستان ها در نقطه نقطه شهر ساری نشان از نگاه مدیریت شهری به توزیع متوازن خدمات دارد، شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری هم به وظیفه خودشان به نگاه متعادل و متوازن به همه نقاط شهری دقت کرده و توجه داشته اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: اینکه ما بتوانیم خدمات شهری به صورت مکانیزه و یکپارچه و استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح جامعه استفاده کنیم این مدیریت یک شهردار و تدبیر شورای اسلامی یک شهر را می رساند.

رازجویان ضمن قدردانی از مدیریت سابق شهرداری ساری گفت: ما باید به شهر ساری که مرکز استان است به عنوان یک پروژه استانی نگاه داشته باشیم و اعتبارات و تخصیصات بیشتری را به این شهر ارائه دهیم تا شاهد رشد و تعالی این شهر باشیم .

معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه ساری پیشانی استان به شمار می‌رود و باید به آن توجه ویژه شود، افزود: توزیع اعتبارات براساس سرانه جمعیتی است ولی باید به شهر ساری به عنوان مرکز استان توجه کنیم و سازمان و برنامه و بودجه در توزیع اعتبارات توجه بیشتری به شهر ساری داشته باشد.

وی با بیان اینکه توجه به «گردشگری شهری» مسئله‌ای بسیار مهم است و احداث پارک‌ها و بوستان‌ها از جمله شاخص‌های این گردشگری است، یادآور شد: هر قدمی که برای رفاه و توسعه شهر برداشته شود مورد حمایت مردم قرار خواهد گرفت و مردم قدردان تلاش‌ها خواهند بود.