مراسم افتتاح ستاد جوانان آیت الله رئیسی در مازندران

عکاس (محسن هدایتی بنیادآباد ) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

مراسم افتتاح ستاد جوانان استان مازندران آیت الله رئیسی با سخنرانی رییس ستاد مرکزی جوانان کشور آیت الله رئسی در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

رییس ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور:

گام دوم انقلاب با پیشرانی جوانان مؤمن و انقلابی محقق خواهد شد

به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد، سید وحید موسویان، رییس ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور عصر امروز در اجتماع بزرگ ستاد جوانان آیت الله رئیسی در استان با بیان این که ما در گام دوم انقلاب در آستانه یک خیز بلند برای تحقق تمدن اسلامی هستیم، گفت: گام دوم انقلاب با پیشرانی جوانان مؤمن و انقلابی محقق خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: علیرغم پیشرفت های خوبی که در حوزه سخت افزاری داشتیم ما در بعضی حوزه های نرم افزاری به سد ناکارآمدی برخورد کردیم.

موسویان، حقیقت فلسفه گام دوم انقلاب را عبور از مرحله دولت سازی و به تعبیر مقام معظم رهبری، جامعه پردازی دانست و خاطرنشان کرد: مرحله سوم انقلاب مرحله دولت سازی است و بعد از آن باید به سمت تمدن اسلامی حرکت می کنیم.

مسؤول ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور با بیان این که در مرحله سخت افزاری باید از شعار، لابی گری، باند بازی، مماشات کردن با مافیای ثروت و قدرت عبور کنیم، ادامه داد: تنها راه تحقق این امور تولید نرم افزار برای مدیریت کشور است.

وی با اشاره به این که گام دوم انقلاب، گام جامعه پردازی است، تصریح کرد: حل مشکلات کشور با نرم افزار فعلی و مسببین وضع موجود امکان پذیر نخواهد بود و حتی یک انسان خوب هم برای تغییر وضع فعلی کافی نیست، پس باید به سمت مدل های تمدن ساز حرکت کنیم.

موسویان با بیان این که دولت آینده دولت عناصر چشمگیر و لابی گر نخواهد بود، بیان داشت: شایسته سالاری و کارآمدی از مسائل مهم و محوری در دولت آیت الله رییسی است.

مسؤول ستاد جوانان آیت الله رئیسی در کشور با تأکید براین که باید از مرحله دولت سازی عبور کنیم، افزود: پاسخ به مسائل مردم و رفع آنها تنها با تغییر انسان ها نیست، بلکه با مدل سازی، کارآمدی و روی کارآمدن عناصر اندیشمند و دانشمندی است که بتوانند مسأله اشتغال، فضای مجازی، فرهنگ، سطح زندگی مردم را عملاً حل کند.

وی با بیان این که ما باید به سمت مردم برگردیم، گفت: نمی شود بدون گفت وگو با مردم این مسیر را طی کرد، متأسفانه برخی از جریان های شبه اصولگرایی و برخی مدعیان ولایت مداری با سوء عملکردشان امکان مواجهه با توده مردم را از دست داده اند، باید گفت و گو با مردم را یاد بگیریم، هم بگوییم و هم بشنویم و این یکی از رویکردهای اصلی ستادهای جوانان آیت الله رئیسی است.

موسویان با تأکید براین که خط بشارت مسیر قطعی و وعده الهی است، تصریح کرد: گام دوم انقلاب پیشران آن جوانان هستند و به همین دلیل باید به سمت دولت جوان حزب اللهی حرکت کنیم.

در پایان از سوی ستاد جوانان کشور و ستاد مرکزی استان دکتر سید علی سلیلی به عنوان رییس کمیته ی جوانان ستاد آیت الله رییسی در استان مازندران انتخاب شدند .