مراسم افتتاح ستاد حوزویان آیت الله رئیسی در مازندران

عکاس (سید جلال شکوهی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

با حضور جمعی از علما، روحانیان و طلاب؛ ستاد حوزویان آیت الله رئیسی در مازندران افتتاح شد

ستاد حوزویان آیت الله رئیسی در مازندران با حضور جمعی از علما، روحانیان و طلاب حوزه های علمیه در ساری افتتاح شد.

به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی، ستاد حوزویان آیت الله رئیسی در مازندران عصر امروز با حضور جمعی از علما، روحانیان و طلاب حوزه های علمیه در ساری افتتاح شد.

حجت الاسلام سید ابوالحسن میرعمادی، مسؤول ستاد حوزویان آیت الله رئیسی در مازندران در این مراسم با مهم ارزیابی کردن انتخابات پیش روی کشور، بر ضرورت بسترسازی به منظور تحقق مشارکت حداکثری در این انتخابات تأکید کرد و گفت: باید ضمن تلاش در جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی، شاخصه های کاندیدای اصلح را نیز برای مردم تبیین کنیم.

حجت الاسلام میرعمادی، آیت الله رئیسی را شخصیتی اصلح و فاضل با شاخصه های انقلابی، فساد ستیزی، ضد اشرافی گری، مردم داری، ولایی معرفی کرد و بیان داشت: امروز کشورمان به دلیل مشکلاتی که ناشی از بی تدبیری و ناکارآمدی دولت فعلی است، نیازمند مدیرانی انقلابی، جهادی و تحول خواه است.

وی با بیان این که امروز کشور به یک شخصیتی کارآمد و با برنامه ها در همه حوزه ها نیازمند است، تصریح کرد: آیت الله رئیسی در طول دوران مدیریت خود در قوه قضائیه نشان دادند شخصیتی قاطع در برخورد با فساد و ایجاد تحول هستند که آثار آن را امروز در دستگاه قضا و سایر حوزه ها می بینیم.

استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که آیت الله رئیسی پرچم دار گفتمان مبارزه با فساد و اشرافی گری در جامعه هستند، خاطرنشان کرد: به طور حتم حضور این شخصیت انقلابی، کارآمد، تحول خواه و عدالت گستر در رأس قوه مجریه می تواند تحول عظیمی در کشور ایجاد کند.

حجت الاسلام میرعمادی ادامه داد: رویکرد آیت الله رئیسی در مبارزه با فساد و تحول در اقتصاد با تکیه بر ظرفیت ها و توانمندی های داخلی می تواند نقش بسیار برجسته ای در رفع مشکلات کشور و کوتاه شدن دست نیاز به بیگانگان ایفا کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش برجسته روحانیت و مبلغان دینی در تحقق مشارکت حداکثری اشاره کرد و گفت: همان طور که سایر اقشار جامعه نسبت به مشارکت بالا در انتخابات پیش روی بی تفاوت نیستند، روحانیت نیز باید به عنوان پرچم دار این حرکت مهم، ضرورت و اهمیت مشارکت حداکثری را برای مردم تبیین کند.

ستاد حوزویان آیت الله رئیسی در مازندران در “ساری- میدان راه آهن- ابتدای خیابان مازیار قرارداد.