افتتاح ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله ابراهیم رئیسی در مازندران

عکاس (محسن هدایتی بنیادآباد ) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در مازندران در ساری افتتاح شد.

ستاد مرکزی انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی یکی از کاندیدا‌های انتخابات ریاست جمهوری در مازندران، در ساری افتتاح شد.
ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در مازندران آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار ویژه خزرنما: ستاد مرکزی هماهنگی تبلیغات انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران آغاز به‌ کار کرد.

رئیس ستاد مرکزی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مازندران در آیین افتتاح این ستاد در ساری با بیان اینکه وضعیت موجود کشور در شان این مردم نیست ازدواج، اشتغال و مسکن از مشکلات مهم کشور محسوب می شود ،گفت: اصل این انتخابات این است که مردم از این مشکلات رهایی پیدا کنند.

وی هدف از روی کار آمدن دولت انقلابی را با مردم زندگی کردن و مشکلات آنان را از نزدیک لمس کردن دانست و افرود: اینکه فردی انتخاب شود که اهل دروغ ، ریا و اختلاس نباشد.

رئیس ستاد  مرکزی آیت الله نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مازندران با بیان اینکه مردم از ظلم و ستم هایی که در حق آنان روا شده خسته شده اند، گفت: مراد از دولت انقلابی یعنی شخصی که مثل مردم زندگی کند. مردم از بی قانونی ها خسته شدند

حجت الاسلام نبویان افرود: هم اکنون وحدت جدی میان مردم و گروهای انقلابی حاکم است اما نباید همدیگر را به خاطر حمایت از کاندیداهای مورد نظر نقد کنیم بلکه باید به سراغ دشمنان مردم برویم همانانی که این شرایط ناخوشایند را برای مردم ایجاد کردند.

وی ادامه داد: آنها به دنبال دوقطبی شدن هستند اما شما به دنبال مسائل حاشیه ای نباشید؛ آنچه که مهم است کارنامه اقتصادی این ملت است که باید به دست گرفت.

قائم مقام ستاد مرکزی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مازندران در آیین افتتاح این ستاد در ساری گفت: امروز افراد زیادی بصورت خودجوش در اقصی نقاط کشور برای شروع حرکت انقلابی و رسیدن به اهداف انقلاب تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه امروز دور جمع شدیم تا قوه مجریه را به دست نیروهای انقلابی بسپاریم، افزود: برای اینکه نیروهای انقلابی به پیروزی برسند باید کار جهادی کنیم تا به هدف غایی برسیم.

منصورعلی زارعی با تاکید بر اینکه باید تمام توان خود را برای رسیدن به  این پیروزی به کار بگیریم، گفت: البته در مازندران مطالبات بجا مانده فراوانی وجود دارد که حتم دارم پس از انتخاب آیت الله سید ابراهیم رییسی در ریاست جمهوری مطالبات بجا مانده را مرتفع خواهیم کرد.

وی با یادآور شد: استان مازندران با توجه به حضور حداکثری در انتخابات اما به پیشران های توسعه و پیشرفت این استان کمتر توجه شده است.

زارعی با بیان اینکه امروز پشت مرزهای کشور استکبار، صهیونیسم کمین کرده‌اند گفت: همه ما وظیفه داریم اکنون که آیت الله رییسی اعلام آمادگی کرده و به میدان آمده و دردها را به‌خوبی می‌شناسد، توان حل مشکلات را هم دارد به میدان بیاییم مهمتر اینکه مشارکت در انتخابات بالا برود.

وی افزود: باید به واقعیت ها توجه کنیم  اینکه کجا بودیم الان کجا هستیم، باید فردی را انتخاب کنیم که پاسخگوی مطالبات مردم باشد و فعالیت دلسوزانه آقای رئیسی طی دو سال اخیر در قوه قضائیه بیانگر این مهم بوده است.

در این مراسم سیدمحمود نبویان با حکم نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستاد‌های مردمی آیت الله سیدابراهیم رییسی به عنوان رییس ستاد انتخابات رییسی در مازندران معرفی شد.

آدرس ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در مازندران( ساری، ۲۰ متری دوم خیابان ۱۵ خرداد، بعد از نانلند، روبروی ساختمان تجاری بارمان) می باشد.