مراسم افتتاح شعبه کیف و کفش “ایران جامه” در ساری

عکاس (زینب ذبیحی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

شعبه کیف و کفش ایران جامه در ساری افتتاح شد

شعبه کیف و کفش ایران جامه با حضور نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، رئیس شورای اسلامی شهر ساری و مسئولان استانی و شهرستانی در ساری گشایش یافت.

به گزارش خزرنما؛ شعبه کیف و کفش ایران جامه با حضور نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، رئیس شورای اسلامی شهر ساری و مسئولان استانی و شهرستانی و همشهریان ساروی روز شنبه 18 دی‌ماه در ساری افتتاح شد.

این شعبه با مدیریت سید رضا عمادی مدیر مجموعه صنایع پوشاک ایران جامه و کارآفرین نمونه کشوری و استانی باهدف توسعه کسب‌وکار و ایجاد اشتغال در مرکز استان راه‌اندازی شد.

به گفته این کارآفرین نمونه، استمرار توسعه پایدار در کسب‌وکار ضروری و حرکت روبه‌جلو از مهم‌ترین اصول رشد و پیشرفت است و گسترش محدوده فعالیت جزء علائم حرکت روبه‌جلو محسوب می‌شود.

سید رضا عمادی مدیریت پوشاک ایران جامه در حاشیه این مراسم گفت: به دنبال آن هستیم که در کنار رشد کیفی محصولات و خدمات، رشد کمی را هم در گستره کاری خود داشته باشیم.

کارکنان ادارات دولتی استان می‌توانند کیف و کفش خود را به‌صورت اقساط (کسر از حقوق) از این مرکز خرید واقع در میدان راه‌آهن، نبش مازیار یک خریداری کنند.