به گزارش آوای خزر ، مراسم افتتاح پروژه عمرانی در روستای پرکوه از توابع بخش دودانگه ساری در یک روز سرد پاییزی با حضور محمدرضا شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور، دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود، خانی نوذری مدیرکل بنیاد مسکن مازندران و قاسم‌پور مدیر ساری، عباسی معاون فرماندار ساری و جمعی از اهالی روستای شهیدپرور پرکوه برگزار شد.

محمد رضا شاملو در این افتتاحیه با بیان اینکه قراری را در سال قبل داشتیم که با کمک هم بهسازی محور اصلی پرکوه انجام شود، افزود: توانسیتم به به قول خود عمل کنیم و از این بابت از همکاران خود در استان مازندران و شهرستان ساری قدردانی می‌کنم.

وی همچنین از همکاری، همیاری و مشارکت مردم و پیگیری‌های مجدانه آقای دامادی نماینده ساری و میاندرود تشکر کرد.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: غیر از پرکوه، سه روستای بخش دودانگه نیز برای فاز دوم آسفالت درخواست کتبی داشتند. انشاالله آن را در اعتبارات سال‌های آینده خواهیم گنجاند و آرزوی ما این است که در تمام روستاهای کشور کار کنیم.

شاملو ادامه داد: منابع کشور محدود است، همه روستاها حداقل کار را از ما انتظار دارند، به هر حال ممکن است کم و زیاد و دیر و زود شود اما تلاش بنیاد بر این است که همه کارها انجام و عملیاتی شود.

وی از آقای خانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران خواست که چهار پروژه را پیشنهادات سال آینده هم ملی و هم استانی بگنجاند تا از یکی از این دو طریق، نتیجه‌ای حاصل و پروژه عملیاتی شود.

به گزارش آوای خزر، در این مراسم، فاز نخست آسفالت روستای پرکوه در قالب طرح هادی افتتاح شده است.