برپایی پویش ملی نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب در مصلای ساری

عکاس (خلیل دردانه ) پایگاه گزارش تصویری خزرنما

به گزارش  مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در مراسم پویش ملی نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب در مصلای ساری، با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب جوان باور است، افزود: بیانیه گام دوم انقلاب مصداق جوانگرایی است و جوان واقعاً برای ما یک هدف و آرمان باشد نه یک ابزار و وسیله.

وی با اشاره به حضور جوانان در انقلاب و دفاع مقدس اظهار داشت: برپایی نمایشگاه پویش نقش جوان در بیانیه گام دوم انقلاب نشانه کارآمدی جوانان ما است.

وی با بیان اینکه انقلاب ما انقلابی جوان بنیان بود، جوانان ما همانگونه که در انقلاب و دفاع مقدس و دفاع از حرم نقش آفریدند در حوزه ورزش هم از خودگذشتگی کردند، گفت: جوان ورزشکاری که حاضر به رویارویی با ورزشکار رژیم غاصب صهیونیستی نمی‌شود، از نام خود می‌گذرد و این مصداق از خود گذشتگی است مانند شهدای ما که از مال و جان خود گذشتند.

آیت الله لائینی ادامه داد: بیانیه گام دوم هم جوان بنیان و مصداق جوانگرایی است و انتظار داریم از این نسل فرهیخته، پرانگیزه و پراستعداد در حوزه تحقق شعار سال استفاده شود.

امام جمعه ساری تاکید کرد تا نسل جوان را در تبیین مفهومی، در سیاستگذاری و برنامه‌ریزی و هم نظریه پردازی برای چگونگی پشتیبانی‌ها و چگونگی مانع زدایی ها وارد کار کنید زیرا جوانان می‌توانند به ما راهکار نشان دهند.

و ی ادامه داد: ️اگر به جوانان بها دهیم و در تولید استفاده کنیم زیرا چرخ تولید شتاب چند برابری می‌گیرد و رشد خواهد کرد و مشکلات و آسیب‌ها کم می‌شود.

امام جمعه ساری یادآور شد: ️باید واقعاً جوانان برای ما یک هدف و آرمان باشند نه یک ابزار و وسیله برای آمار و گزارشات و سرگرمی و باید جوانان را در این مسیر برای گرفتن یک نتیجه واقعی باور کنیم، همانگونه که امام و رهبر عزیز جوانان را باور کردند.