همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس دفاع مقدس شهرستان قائم شهر تحت عنوان “بدرقه تا بهشت” با حضور صالح زاده شهردار قائم شهر،  یوسف پور فرماندار، علیزاده فرمانده سپاه ناحیه قائم شهر، فضلی رئیس، دریابیگی و پویامهر اعضای شورای اسلامی شهر، عبدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائم شهر ،  خانواده های معظم شهدا ، جانبازان، آزادگان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان قائم شهر در عمارت شهرداری افتتاح گردید.

به گزارش مهر، حسین علیزاده فرمانده سپاه قائمشهر در مراسم افتتاح نمایشگاه عکس دفاع مقدس در محوطه شهرداری قائمشهر اظهار کرد: شهدا رفتند تا ما در امنیت و آرامش بمانیم و راهشان را ادامه دهیم اما امروز افتخارمان بر این است که هر مجلس و محفلی را با ذکر نام خدا و یاد شهدا آغاز می‌کنیم.

فرمانده سپاه قائمشهر با اشاره به اینکه ما باید همیشه پیرو ولایت باشیم گفت: خوشحالیم که این نمادها و تمثال‌هایی که در این هفته در جای‌جای شهرستان گذاشته شد تجدید خاطره‌ای است برای همه ما که مسیری که از ابتدای انقلاب برای ما روشن شده به عنوان راهنما در نظر بگیریم و گوش به فرمان ولایت باشیم.

وی در خصوص برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان قائمشهر عنوان کرد: علاوه بر برنامه‌های متنوع و خاطره گویی در ۴۰ محله شهرستان قائمشهر یک کارگاه تمام اتوماتیک تولید ماسک با تولید بیش از ۳۰ هزار ماسک در روز در این هفته در شهرستان قائمشهر افتتاح می‌شود.

وی همچنین با اشاره به پدافند غیر عامل و تقویت زیرساخت‌های سپاه شهرستان بیان کرد: زیرساخت تأمین آب شرب و برق در زمان بحران در شهرستان قائمشهر با تأمین ژنراتور برق و مجموعه درمانی در مواقع بحران و سیستم برق اسکان در مواقع بحران در این شهرستان اجرا و تقویت خواهد شد