مراسم افتتاح ورزشگاه شهدا ،هدیه مقام معظم رهبری به نوشهری ها

افتتاح یکی از مجهزترین ورزشگاه های فوتبال در شمال کشور به همت بسیج سازندگی سپاه کربلا

ورزشگاه 5 هزار نفره شهدای نوشهر که با تلاش‌بی‌وقفه بسیج سازندگی بازسازی و توسعه یافت با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح شد. اعتبارات مصوب این پروژه ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات دفتر مقام معظم رهبری بوده است.

مهندس محمدمهدی اقبال پور  در گفت و گو با خبرنگار ما در حاشیه مراسم افتتاح ورزشگاه 5 هزار نفری شهدای نوشهر هدیه مقام معظم رهبری به مردم مازندران ضمن بیان اینکه بسیج سازندگی سپاه کربلا با هزینه 17 میلیارد تومان این ورزشگاه را تکمیل کرد، گفت:قرار بود بسیج سازندگی در هفته دولت برای هر روز یک افتتاح پروژه داشته باشد که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ورزشگاه 5 هزار نفری شهدای نوشهر هدیه سفر مقام معظم رهبری به مردم مازندران بویژه مردم نوشهر افتتاح می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا تاریخ شروع پروژه ورزشگاه نوشهر را از فروردین ماه سال 96 اعلام کرد و ادامه داد:این پروژه در سه فاز ، احداث زمین چمن به مساحت یک هزار و 300 متر ، چهار برج نوری در چهارگوشه زمین به ارتفاع 30 متر ،سکوی تماشاگران و جایگاه ویژه به مساحت 4 هزار 100 متر و احداث ساختمان اداری در سه طبقه که مجری و پیمانکار بسیج سازندگی سپاه کربلا و دستگاه بهره بردار اداره کل ورزش و جوانان می باشد، به بهره برداری رسید.

اقبال پور با تاکید بر اینکه ورزشگاه شهدای نوشهر در نوع خود با کیفیت ترین پروژه ورزشی در کشور محسوب می شود گفت: تمام طراحی ها این پروژه به عهده بسیج سازندگی سپاه کربلا بوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا نیز در حاشیه این مراسم گفت: ورزش یکی از دغدغه های مهم سپاه بوده که باعث رشد و شکوفایی کشور می شود.
وی افزود: ساخت و بازسازی 150 سالن ورزشی توسط سپاه تکمیل شد و نیز ورزشگاه های 7 تیر بابل و شهید متقی ساری هم توسط بسیج سازندگی سپاه کربلا در حال بازسازی می باشد.