امحاء ۱۴۰۰ کیلو مواد مخدر و روانگردان در نکا

عکاس (سعید منصوری) پایگاه خبری آوای خزر (دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

 به مناسبت هفته نیروی انتظامی، امروز با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی و امام جمعه نکا، مراسم امحای ۱۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و روانگردان در این شهرستان برگزار شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از امحاء بیش از ۱۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردانها در مازندران همزمان با هفته نیروی انتظامی خبر داد.

احمد مظفری با اعلام این خبر گفت : مراسم امحاء بیش از ۱۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردانها روز پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ در شهرستان نکا برگزار شد .

وی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از اقدامات بسیار ارزشمند نیروی انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر در زمینه کشفیات مواد مخدر و برخورد با خرده فروشان در استان گفت : نیروی انتظامی پیشگام و پیشتاز مبارزه با مواد مخدر برای ارتقاء امنیت و سلامت جامعه است

مظفری تاکید کرد:نیروهای دلاور انتظامی با تلاش شبانه روزی سهم بزرگی در کشف مواد مخدر و روانگردانها و مقابله جدی و فراگیر با قاچاقچیان و سوداگران مرگ دارند.

مظفری تاکید کرد : در 6 ماهه اول سال جاری بیش از ۳۳۰۰ کیلو انواع مواد مخدر و روانگردانها در استان مازندران کشف شد .

مظفری با اشاره به ضرورت کاهش ۲۵ درصدی نرخ شیوع و مرگ و میر مواد مخدر تا پایان برنامه ششم توسعه افزود:۶۰ دستگاه و نهاد در این زمینه تکلیف و رسالت دارند و برای تحقق این برنامه همه دستگاهها و نهادها باید به تکالیف خود عمل کنند تا بتوانیم آسیب های ناشی از مواد افیونی و زیانبار مواد مخدر و اعتیاد را کاهش دهیم